Wpis z mikrobloga

Śmiech z beciakow „rozstaliśmy się”. One się z wami rozstały a nie wy wspólnie. Jak można być z jedna szpara 11 lat? Dwa lata max i robicie miejsce dla nastepnej. „Nie dogadywaliśmy się” aha czyli rozumiem ze w wieku 30lat nastąpiła zmiana charakterów?


@M83_: Czyli uważasz że ktoś w wieku 29 lat ma taki sam charakter jak w wieku 19? Znam ludzi którym w wyniku różnych doświadczeń zmienił się światopogląd i
@Fosfofruktokinaza: Nie. Ktoś ma taki sam charakter jak w wieku 23-24 lata bo średnio do tego wieku kształtuje się charakter człowieka. Ale co można było się spodziewać jak poznali się kiedy byli jeszcze gowniarzami i byli na haju hormonalnym który stopniowo zaczął wygasać. Mało par które poznają się w tym wieku przetrwa próbę czasu. Pozdro z fartem.
@Tatiagla

@Christoph_4: O jak skisłem "ej malutka, lecisz na mój umięśniony brzuch? Zobacz jakiego mam umięśnionego penisa!" xDDDD


I to też na tym samym poziomie są pewnie te partnerki, więc nawet mi nie żal, nie ma co xD w byle gówno penisa się nie pcha, no ale niektórym takie byle co wystarczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Christoph_4

@v1lk: No widzisz? Ja się bawię w życiu i kobiety są szczęśliwe a ty siedzisz i przegrywasz dalej teoryzując o „poziomie” xdDDD


Wypaczone myślenie, niszczenie związków i romanse żeby tylko zamoczyć zagrzybiałego juz pewnie penisa ()

Ja to podziękuję za takie zabawy, wcześniej czy później ktoś cie i tak odstrzeli jak zamoczysz w gównie którego dotykać nie powinieneś ()
@Christoph_4

@v1lk: Czyli ja mam coś do stracenia? I skąd założenie, że nie potrafię się bronić? Spokojnie, żony takich co mogą mi zaszkodzić nie szukają przygód na boku. Raczej są to przegrywy na jednego liścia. Pewnie gdyby jeden czy drugi byl w stanie przyjechać i mi wymierzyć karę, żona w końcu zobaczyłaby w nim mężczyznę XD


Litości xD czlowieku, ty myślisz że ktoś by cię na pojedynek wyzwał? Palą w potylicę
@Christoph_4 a przegrywy na liścia są gorsi, bo mądrzejsi jeżeli chodzi o zrobienie komuś krzywdy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Głupi jesteś, rzadko komukolwiek to mówię, ale żyjesz w świecie który ma szybki koniec, ale burzliwe emocje, no ale to twoje życie [] róbta co chceta, konsekwencje i tak będą twoje
@Christoph_4 pobicie karalne xD człowieku wylądował byś #!$%@? w pudle pod ziemią, ktoś #!$%@? by 5 lat za morderstwo w afekcie za to co #!$%@?ś i każdy prawnik by wybronił xD
Baw się dalej, z miłą chęcią przeczytam twoja klepsydrę (σ ͜ʖσ)

Pobicie człowieka tak, kogoś kto umyślnie doprowadza do rypańska, już nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Christoph_4 chodzi właśnie o te żony, samotne, rozwódki, #!$%@? ile chcesz, ale niszcząc związek innych prosisz się o konsekwencje które mogą cie przerosnąć

Morderstwo w afekcie/pod wpływem impulsu, sprawdź sobie ile takich było gdy ktoś się dowiedzial z kim żona zdradziła i jakie mieli konsekwencje po zabojstwie w takich okolicznościach ( ͡º ͜ʖ͡º)