Wpis z mikrobloga

@MMARS: takie teksty są strasznie szkodliwe i toksyczne. Chłop siw rozstał i w wyniku tego cierpi. Jego cierpienie jest totalnie normalne, stracił coś co było dla niego bardzo ważne. Całe życie z tą osobą. Teksty w stylu olej te karyne, nie była ciebie warta, albo dobrze wyszło to straszny rak. I nie wiem czemu niby po 11 latach miałoby być lepiej niż po 30? Mógł spędzić z kimś kogo kochał wspaniałe
@Christoph_4 a czym jest prawdziwy facet? Łobuz kocha najbardziej co nie ( ͡º ͜ʖ͡º) prostackie myślenie plebsu z wybujałym ego i #!$%@? we wszystkim co się rusza zeby tylko na chwilę poczuć się alfą ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jak zostajesz sam w domu to brudny i głodny chodzisz pewnie xD , że o zrobieniu sobie prania już nie wspomnę ( ͡º
O rany, nie spodziewałem się takiego odzewu. Dzięki wszystkim za dobre słowa. Zbiorczo odniosę się do tego o czym piszecie. To oczywiste, że odeszla, bo szuka lepszego życia. W końcu jest atrakcyjną, zaradną kobietą. Ja nie byłem idealny, zaniedbałem pewne obszary zwiazku. W codziennej rutynie i problemach, które się pojawiają często powtarza się wyuczone schematy żeby uciec od konfrontacji z rzeczywistością. Problem jest taki, ze ciężko sobie to uświadomić na tym etapie.