Wpis z mikrobloga

Wszystkich zainteresowanych tym jak moje kury rosną i się zmieniają zapraszam na autorki tag #pankurczak . Ostatnio nie miałem czasu robić zdjęć bo dziewczyna wróciła z wyjazdu, ja mam trochę pracy a w dodatku mniej więcej 4 sierpnia będą mi się legły wyandotty. W komentarzu więcej fotek
#kury #zwierzaczki #rolnictwo #hobby #wykop30plus
K.....2 - Wszystkich zainteresowanych tym jak moje kury rosną i się zmieniają zaprasz...

źródło: comment_1659456665F6zR09AUFFOwySK8trky30.jpg

Pobierz
  • 28
@Kurczak2022:
Zauważyłeś, że jedna z kur jest kaczką?
Jeśli tak, to czy świadomie pozwalasz jej na wychowywanie się razem z kurami żeby sprawdzić czy stanie się też kurom?
I czy kaczce nie jest smutno że jest inna wśród kur? Czy już pieje tak jak one?
A może to jest gęś albo inny zwierz? Abo łabędź
@eLL_Koza te bez czubków to Włoszki w kolorach porcelanowy oraz standart + 2 kogutki lawendowe ( to te siwe). Te z czubkami to czubatki staropolskie w kolorze porcelanowym. Ten kogut z największym czubkiem- Bogdan ( ͡º ͜ʖ͡º) ( był o nim specjalny wpis, trafił nawet w gorące) to według mnie mieszaniec po bialoczubach, jak się wykluł miał na głowie charakterystyczny guz. Jest ładny, duży i bystry więc
K.....2 - @eLL_Koza te bez czubków to Włoszki w kolorach porcelanowy oraz standart + ...

źródło: comment_1659543115ITTZU3EX0oLVG6VL3Jhabs.jpg

Pobierz
@eLL_Koza te moje na zdjęciach mają dopiero 3 miesiące. Z tego co wiem to te czubatki będą wielkości normalnej dużej kury nioski, Włoszki mogą być minimalnie mniejsze, ale znoszą duże jajka - to typowe kury gospodarskie. Wejdź na tag #pankurczak , jest tam post ze zdjęciami rodziców tych kurczaków, bo jajka kupowałem na olx