Wpis z mikrobloga

Wszystkich zainteresowanych tym jak moje kury rosną i się zmieniają zapraszam na autorki tag #pankurczak . Ostatnio nie miałem czasu robić zdjęć bo dziewczyna wróciła z wyjazdu, ja mam trochę pracy a w dodatku mniej więcej 4 sierpnia będą mi się legły wyandotty. W komentarzu więcej fotek
#kury #zwierzaczki #rolnictwo #hobby #wykop30plus
K.....2 - Wszystkich zainteresowanych tym jak moje kury rosną i się zmieniają zaprasz...

źródło: comment_1659456665F6zR09AUFFOwySK8trky30.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@eLL_Koza mam chęć na silki, nawet pisałem do jednego gościa, ale nie miał wolnych jajek. Robię sobie w piwnicy pomieszczenie z regałem gdzie zrobię sobie odchowalniki dla kurczaków ,więc jak dobrze pójdzie to i w zimę będę mógł przeprowadzać inkubację. Jak na razie nie jest to jakoś super opłacalne bo trzeba kupić jajka, opłacić wysyłkę, inkubować a potem opiekować się nimi przez pół roku. wylęga się połowa z czego 50% kogutków
  • Odpowiedz
  • 1
@eLL_Koza spoko, w przyszłym roku będę miał własne jajka więc na 100 % będę nasadzał. W tym roku może jeszcze zdobędę jajka po ładnych silkach, to wrzucę do inkubatora. Jak coś to wpadaj na #pankurczak , tam będę wrzucał aktualizacje stanu hodowli. (ʘʘ)
  • Odpowiedz