Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję waszej porady. Wziąłem swoje wiekowe ps3 na wakacje, żeby pograć w jakieś gierki ze znajomymi i zgubiłem kabel usb mini do ładowania padów. Okej, kabel zamówiłem na allegro za 10zł z takim samym wejściem, który był w oryginalnym zestawie. Problem w tym, że ps3 działa jak należy ale pady nie reagują na nic. Nawet nie ładują się na ww. kablu przy włączonej konsoli. Akumulatory siadły w obu padach? Wina kabla? Zielony jestem bo ps3 nie używałem bardzo długo a przydaje się od czasu do czasu. Dodam że na początku wyjazdu pady działały lecz z racji braku kabla poziom naładowania był niski. Jeśli ktoś domyśla się w czym jest pies pogrzebany z nie działającymi padami mimo iż są podpięte do ładowania bardzo bym prosił o pomoc. Z góry dziękuję :)
#pytanie #konsole #playstation #gry
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tuzzior: You may fix this by power cycling the console, resetting the controller, and updating the console. Damaged USB Port: If you find your USB port is not working, simply try another one. Cable Issues: The micro USB cable could be worn out or broken. Similarly, the cable may be bad, as wires do deteriorate over time.