Wpis z mikrobloga

Czemu #rozowepaski wypowiada się w kwestii #divyzwykopem co do słuszności korzystania z takich usług?

Sa pewne rzeczy na które faceci nie mają pojęcia, np. ból porodowy i ciąża, a więc skoro nie doświadczyli tego na własnej "skórze" to za przeproszeniem ale mają gówno do powiedzenia w tej kwestii.

Podobnie wygląda sprawa #divy, czemu mężczyźni korzystają z takich usług? Bo chcą poczuć chociaż przez godzinę w ciągu kilku lat, być może życia to co Wy możecie czuć codziennie zakładając #tinder czy #badoo. Czyli co właściwie? Atencje, komplement, zainteresowanie, akceptację, bliskość przez zwykłe przytulenie, dokładnie to co Wy używając #tinder. A chcecie tego czy nie samotność jest szkodliwa i prowadzi do depresji i licznych problemów ze zdrowiem, czego wy będąc kobieta nigdy nie doświadczycie. Oczywiście divy nie są tym samym co dla was #niebieskiepaski, ale są próba imitacji tego.

I obalając mit, czy sa #rozowepaski które nie uprawiają #seks? Oczywiście, że są ale z wyboru a nie z konieczności a to spora różnica w komforcie psychicznym. Taka #p0lka może nie uprawiać seksu rok (ale zakłada tindera i ma go w 30sekund) z własnego wyboru, a taki #przegryw również nie uprawia #seks przez rok, z tym że różnica jest taka, iż on nie ma wyboru, nie robi tego bo nie chce a bo nie moze. Czemu to ma takie znaczenie? A bo właśnie #przegryw czuje się jak skończony smieć społeczny i odrzutek co wpływa na psychikę. To działa trochę jak zasada zakazanego jabłka, jest ono dla Nas takie fajne właśnie dlatego, że zakazane, natomiast gdy staje się proste i powszechne przestaje nas interesować i tego nawet nie chcemy. Tak działa #rozowepaski, mają seks na wyciągnięcie ręki, więc nie jest to dla nich żadne wyzwanie tak jak dla #przegryw.

A czy to coś dziwnego, że #rozowepaski nie są w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie w swoim mózgu sytuacji #niebieskiepaski? Nie to jak najbardziej normalne, nigdy nie doświadczyły takiej sytuacji, więc skąd mają wiedzieć co oznacza być wykluczonym z #zwiazki

W sumie tyle, pamiętajcie #przegryw że to to nie jest wina #p0lka, że są takie jakie są, są takie bo korzystają z przewagi, która w dzisiejszych czasach mają - każdy człowiek mając niedobór podaży również korzystałby z tego na swoją korzyść.

Wołam @costusmierdzi w sumie to przepraszam, że Cie tak z #!$%@? wołam, ale jestem na wykopie od 5 dni, i pierwsze posty jakie mi się pojawiły to twoje, trochę ich przeczytałem i myślałem, że jesteś mężczyzną bo zgadzam się z wszystkim co piszesz i masz poukładane w głowie, w skrócie twój charakter to totalna odwrotność #p0lka i masz zajebiste podejście do wielu spraw (co jest rzadko spotykane, chyba że. Jestem fejkiem) więc jestem ciekaw co normalna kobieta ma do powiedzenia w tej kwestii.

Miłego dzionka Wam życzę kochani
  • 79
@yhbgrobdoivbvwamsv: ehhh miras to prawda niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) ile ja bym dał za to, aby po powrocie do domu ktos tam na mnie czekał, żeby móc spędzić święta z kimś więcej niż tylko pająkiem na ścianie, którego nie zabijam bo chociaż mi muchy zjada, żeby móc się do kogoś przytulić ale nie dla chłopa to niestety
@costusmierdzi: Nie żebyś myślała, że czuje się urażony tym co powiedziałaś, w ogóle mnie to nie dziwi co uważasz i do czego masz prawo. Lubię dialog więc powiem Ci czym są dla mnie divy oraz kto zalicza się do podludzi.

Dzięki divom zrozumialem mnóstwo emocji w swoim życiu, rozwinąłem swój charakter, zbudowałem pewność siebie w relacjach damsko-meskich i nie tylko. Większość z div, z którymi się umawiałem była inteligentna, całkowicie normalna,
@Przecietny_wykopowics: No widzę na garso( ten sam post , który kilka dni temu napisałeś), gdzie napisali ci ze twój pomysł jest bezsensowny i po tym , że usunąłeś wczorajszy wątek jak ci odpowiedziałem XD ale ty jesteś #!$%@? ogłupiały xDD
@putabarca: jeśli myślisz, że divy są lepsze od przeciętnych kobiet, bo podnoszą Twoją samoocenę miłymi gadkami, to chciałabym Ciebie uświadomić że sterują nimi te same mechanizmy co innymi kobietami, a mianowicie w głębi mózgu mają jakąś opinie wyrobioną na Twój temat, tylko nie wypowiedzą jej na głos, bo mają zapłacone. Skoro nie podobasz się zwykłym kobietom, nie podobasz się również divie i gdyby nie kasa, ona również kopnelaby Ciebie w dupę
@costusmierdzi: Ale ja nie mam potrzeby podobania się jej ani ona mnie. Czemu tego nie rozumiesz? Ja kupuję usługę, która ona sprzedaje i tak wygląda ta transakcja. Jest klarowna i oczywista. Tu nie ma udawania i miłości.
Poza tym nigdzie nie wspomniałem, ze podniosły mi samoocenę, były miłe gadki itp itd. Napisałem, ze zrozumialem dzięki nim. Ja sam zrozumialem wiele rzeczy. Między innymi to, ze:
-seks to tylko chwila przyjemności, nie
@costusmierdzi: Dopowiem Ci jeszcze jedną kwestię. Wy jako kobiety żyjecie z atencji, jest dla was jak tlen. Potrzebujecie być chciana, podziwiana, potrzebna, atrakcyjna, pożądaną. Wyłączyć wam Instagrama, tindera i wszystkim nakazać pracę. Lekko mogę stwierdzić, ze 40% kobiet żyjące w ten "nowoczesny" sposób albo popełnia samobójstwo albo wpada w ciężka depresję.
@Przecietny_wykopowics: usunałeś wczorajszy wątek cepie jak robiłeś ankiete tinder czy dziwka . Wcześniej pisałeś o sprawdzaniu dziwek przez telefon i też usunąłeś . Potem napisałeś to samo na garso ( słowo w słowo post - pamięć mam dobrą ), więc to ty xD
@Sharlene: I myślisz, ze 85% par, które dobiera się przed 30tka gdzie jest najwyższy popęd seksualny właśnie tym się kieruje?xD Mam 20 lat, ale znalazłbym sobie taką super kobietę, która się mną zajmie jak będę chory. Albo taka, która posprząta, bo ja nie umiem. Albo taka która ugotuje, bo ja nie umiem. Ja w sumie nic nie umiem i nic wiem, kobiety na to lecą to może któraś mnie weźmie i
@costusmierdzi:

przekaz jej, że jest nikim i żeby nie zapomniała umyć cipska przed następnym klientem


Nie przekaże jej tego, bo nie jestem niemiły, ona również nie jest niemiła wodroznieniu od Ciebie i to was chyba najbardziej odróżnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeszcze powiedz mi, dlaczego faceci oczekują od przyszłych partnerek dziewictwa lub małej ilości partnerów, jednocześnie szanują dziwki i łażą do nich, które miały w sobie milion