Wpis z mikrobloga

Czemu #rozowepaski wypowiada się w kwestii #divyzwykopem co do słuszności korzystania z takich usług?

Sa pewne rzeczy na które faceci nie mają pojęcia, np. ból porodowy i ciąża, a więc skoro nie doświadczyli tego na własnej "skórze" to za przeproszeniem ale mają gówno do powiedzenia w tej kwestii.

Podobnie wygląda sprawa #divy, czemu mężczyźni korzystają z takich usług? Bo chcą poczuć chociaż przez godzinę w ciągu kilku lat, być może życia to co Wy możecie czuć codziennie zakładając #tinder czy #badoo. Czyli co właściwie? Atencje, komplement, zainteresowanie, akceptację, bliskość przez zwykłe przytulenie, dokładnie to co Wy używając #tinder. A chcecie tego czy nie samotność jest szkodliwa i prowadzi do depresji i licznych problemów ze zdrowiem, czego wy będąc kobieta nigdy nie doświadczycie. Oczywiście divy nie są tym samym co dla was #niebieskiepaski, ale są próba imitacji tego.

I obalając mit, czy sa #rozowepaski które nie uprawiają #seks? Oczywiście, że są ale z wyboru a nie z konieczności a to spora różnica w komforcie psychicznym. Taka #p0lka może nie uprawiać seksu rok (ale zakłada tindera i ma go w 30sekund) z własnego wyboru, a taki #przegryw również nie uprawia #seks przez rok, z tym że różnica jest taka, iż on nie ma wyboru, nie robi tego bo nie chce a bo nie moze. Czemu to ma takie znaczenie? A bo właśnie #przegryw czuje się jak skończony smieć społeczny i odrzutek co wpływa na psychikę. To działa trochę jak zasada zakazanego jabłka, jest ono dla Nas takie fajne właśnie dlatego, że zakazane, natomiast gdy staje się proste i powszechne przestaje nas interesować i tego nawet nie chcemy. Tak działa #rozowepaski, mają seks na wyciągnięcie ręki, więc nie jest to dla nich żadne wyzwanie tak jak dla #przegryw.

A czy to coś dziwnego, że #rozowepaski nie są w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie w swoim mózgu sytuacji #niebieskiepaski? Nie to jak najbardziej normalne, nigdy nie doświadczyły takiej sytuacji, więc skąd mają wiedzieć co oznacza być wykluczonym z #zwiazki

W sumie tyle, pamiętajcie #przegryw że to to nie jest wina #p0lka, że są takie jakie są, są takie bo korzystają z przewagi, która w dzisiejszych czasach mają - każdy człowiek mając niedobór podaży również korzystałby z tego na swoją korzyść.

Wołam @costusmierdzi w sumie to przepraszam, że Cie tak z #!$%@? wołam, ale jestem na wykopie od 5 dni, i pierwsze posty jakie mi się pojawiły to twoje, trochę ich przeczytałem i myślałem, że jesteś mężczyzną bo zgadzam się z wszystkim co piszesz i masz poukładane w głowie, w skrócie twój charakter to totalna odwrotność #p0lka i masz zajebiste podejście do wielu spraw (co jest rzadko spotykane, chyba że. Jestem fejkiem) więc jestem ciekaw co normalna kobieta ma do powiedzenia w tej kwestii.

Miłego dzionka Wam życzę kochani
  • 79
@yhbgrobdoivbvwamsv: ehhh miras to prawda niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) ile ja bym dał za to, aby po powrocie do domu ktos tam na mnie czekał, żeby móc spędzić święta z kimś więcej niż tylko pająkiem na ścianie, którego nie zabijam bo chociaż mi muchy zjada, żeby móc się do kogoś przytulić ale nie dla chłopa to niestety