Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie te rozmowy o tym kto powinien płacić na spotkaniu XD
Nagle feminazi nie są za całkowitą równością tylko ,,na facet to powinien być facet i zapłacić" nagle płcie mają jakieś swoje obowiązki, a tak właściwie tylko płeć męska
i ten ostatni wpis z fb, że nawet jak spotkanie się nie uda to facet ma obowiązek odprowadzić laskę która przez całe spotkanie go zlewała do domu XDXD nie da się chyba bardziej poniżyć

Jeśli chodzi o płacenie to normany i kukoldy w ostateczności przyparci argumentami piszą coś w stylu :
,,No, ja tam zawsze mam tak, że płaci ten kto zaprasza i nie mam problemu" XDXD
problem jest, tylko taki, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, (w bajkach może ale bajki to bajki) gdzie laska zaprasza faceta,
Laska nigdy się nie zniży do tego by faceta poprosić o ustąpienie miejsca w autobusie a co dopiero by go gdzieś zaprosić

Nie dajcie sobie wmówić, że coś musicie, bo tak wypada, bo tak trzeba, to tylko kawa ile to kosztuje XD
To są wasze pieniądze, wasz czas i wasz wysiłek, nie musicie sponsorować lasek tylko dlatego, że mają co innego między nogami

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #normictwo #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #zwiazki
  • 78
@harold97: zacytuję klasyka:

"Women break rules for the men that they like, and make rules for the men they don't."


Czyli w skrócie:
Jak jesteś normanem-beciakiem - to musisz płacić i zabiegać o księżniczkę skacząc na każde zawołanie

Jak jesteś Chadem z topki dobrze wyglądających mężczyzn - to możesz nie mieć grosza w portfelu, a kobieta za Ciebie zapłaci.

Natura
@harold97

problem jest, tylko taki, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, (w bajkach może ale bajki to bajki) gdzie laska zaprasza faceta


bez przesady, zdarzają się laski które mimo wszystko wykazują inicjatywę, może nie są w przeważającej większości ale nawet mi się zdarzało incydentalnie, że to nie ja zapraszałem

To, co mnie serio drażni to to że niektóre laski robią z stawiania jakiś dziwny shit test który da się oblać dwojako,
@harold97

i ten ostatni wpis z fb, że nawet jak spotkanie się nie uda to facet ma obowiązek odprowadzić laskę która przez całe spotkanie go zlewała do domu XDXD nie da się chyba bardziej poniżyć


Kiedyś widziałem posta jak laska zostawiła typa w obcym mieście bo znalazł się kolejny, to była jej wtedy druga randka jednego dnia
W komentarzach oczywiście propsy( ͡º ͜ʖ͡º)
Laska nigdy się nie zniży do tego by faceta poprosić o ustąpienie miejsca w autobusie a co dopiero by go gdzieś zaprosić


@harold97: Zdradzę ci tajemnice, to dla ciebie laska się nie zniży do tego poziomu, nie dla wszystkich.

Przejmowanie się zdaniem jakiś feministek, które nie potrafią się kierować logiką, to też średni pomysł, jak ktoś ma zasadę, że płaci za kobietę, to co jest w tym złego?
@harold97: Z tym, że żaden z Was nie ma obowiązku za nic płacić, większość tych paniusi co twierdzi, że facet powinien płacić, to są po 3 rozwodach jakieś stare baby albo rozwydrzone małolaty, które jak nie masz pieniędzy to nie spojrzą nawet na Ciebie (co w zasadzie jest tylko zaletą), więc nawet jeżeli jesteś brzydalem z chłopską mordą, to nawet nie trafisz na większość lasek co tak gada, a szczerze nadal
@harold97: Zdrowo rozsądkowo: Ty zapraszasz kogoś gdzieś, ty płacisz
Zwykle idzie rozpoznac czy laska udaje zainteresowanie po 15 minutach fejs 2 fejs
Jak jej sie nie podoba (klimat miejsce lub ty) to więcej jej nigdzie nie zabierasz - tracisz 200 zl a nie cale zycie (chociaz jak chcesz tylko zaruchac to są lepsze sposoby na wydanie 200zl #pdk)
Jak jej sie nie podoba ze placisz i robi o to imby
@harold97: To zaproś laskę na spacer albo na ławkę do parku.
Za małolata jak nie miało się kasy to pisało się, że jest ciepło i może przejdziemy się na spacer. A jak ktoś już pracuje to jak kto woli. Dla mnie nie było problemem zaprosić laskę do baru na piwo czy drinka. Ile laska wypije piw? 2 max - to wychodzi 17 zł z sokiem. Po alkoholu gadka staję się łatwiejsza