Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@NoMoreTearsJustSmile: Z praktycznego doświadczenia - te rady są warte najwyżej funta kłaków - bo prywatnie nigdy nikogo nie obchodzi kim jesteś.
Biznesowo to co innego:
3. to prawda i co zrobisz jak nic nie zrobisz,
6. jeszcze nigdy nie spotkałem się żeby jakikolwiek partner biznesowy albo ja przejmował się płaceniem - albo firmowa karta albo rozliczenie i elo, na to jest budżet
7. xD do kwadratu, nigdy nie mówisz o wadach, co to za pieprzenie
8 i 9 - deale zawsze kończą się przy kolacji, więc dużo smalltalku i czasem
  • Odpowiedz
@pablosik: Konwersją może być wszystko. Ilość zapytań, ilość wypełnionych formularzy, wejścia na stronę produktową. Tu nie ma nic złego napisanego : ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@HarrisonFord: pisanie o wzrostach rzędu 200-300% sugerując proste rozwiązanie jest tanim marketingiem. Potem się okaże ze umowa z taka firma jest naszpikowana zapisami drobnym drukiem albo złotymi myślami typu „dokup trafficu za dziesięciokrotność swojego dotychczasowego budżetu”.

W dobie optymalizacji
  • Odpowiedz
@xfin: Chyba też masz zacięcie na takiego coucha. Zamiast przeczytać czego to dotyczy to walisz jakieś kocopoły myląc nawiązanie relacji ze sprzedażą produktu.
Widać, żeś prosty handlowiec co równie dobrze by mógł w warzywniaku marchewki sprzedawać.
  • Odpowiedz
Chyba też masz zacięcie na takiego coucha. Zamiast przeczytać czego to dotyczy to walisz jakieś kocopoły myląc nawiązanie relacji ze sprzedażą produktu.


@m0rgi: I dlatego ten wannabe-couch popełnił punkt 7 mówiący wprost o "pokazywaniu wad produktu"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dlatego ja napisałem:

Z praktycznego doświadczenia - te rady są warte najwyżej funta kłaków - bo prywatnie nigdy nikogo nie obchodzi
  • Odpowiedz
@pablosik: A #!$%@? Pan i się czepiasz. 2-3 krotne zwiększenie konwersji bo zrobisz LP na jedną usługę zamiast 13, które masz na stronie i ogarnięcie to marketingowo GAds i FAds jak najbardziej może zwiększyć niektóre konwersje 2-3 krotnie. Czy zwiększy przychód firmy 2-3 krotnie? Bardzo wątpliwe
  • Odpowiedz