Wpis z mikrobloga

@Grooveer: @vorio: @Panitsch:

Pełna treść mniej więcej taka:

Donald Trump suggested that Ukraine should have done a deal with President Vladimir Putin to prevent Russia invading the country.

During an appearance on the The Clay Travis & Buck Sexton Show podcast, the former president suggested that Ukraine could have "given up" the territory of Crimea, which was annexed by Russia in 2014, or agreed not to join NATO.


Czy
  • 1
@RafDan i o tym właśnie mówi screen, który wkleiłem. On wciska bajki, że jakby Ukraina ustąpiła Putinowi to by nie było wojny. Taka sama propaganda jak Polska by ustąpiła Hitlerowi to by nie było wybuchu II WŚ.
@Grooveer: @RafDan: jak można przeczytać, Trump wspomina, że gdyby on dalej rządził to nie byłoby żadnej wojny, powinniście przeprosić mnie w oficjalnym wpisie. Biden dał sobie wejść na łeb i stąd informacja o dobiciu targu w oddaniu Krymu (co w ogóle nie byłoby przedmiotem rozważań za rządów Trumpa, bo nie byłoby żadnej wojny).
@RafDan: Bo tak było. Nie wprowadzaj w błąd. https://www.newsweek.com/trump-ukraine-deal-russia-putin-1729494

To jest cytat dosłowny. "They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO,' and you'd have a country, because I believe Putin wanted to make a deal," Trump said. Tam nie ma żadnego "lub". On ma zwyczaj dzielenia myśli na krótkie zdania co znamy praktycznie z każdej jego wypowiedzi.

Tak czy owak
@jaroslawt: Kogo ja mam wprowadzać w błąd, skoro cytuje artykuł i daje do niego źródło?

Zobacz sobie 4 i 5 linijke tekstu ktory zlinkowales po mnie xD

Tak czy owak gość uważa, że trzeba było ustąpić Putinowi, co jak wszyscy wiemy jest świetnym pomysłem i zawsze działało z russkimi.


Nie, on uważa że za jego kadencji Putin by nie zaatakował. A minimum to zrobienia jakiegoś dila. To Ukraina sama by zdecydowała,