Wpis z mikrobloga

@RafDan: on mówi 3 różne rzeczy, każda sprzeczna z pozostałymi: że Putin nigdy nie planował wojny, że gdyby Trump był prezydentem to by jej nie było i że gdyby Ukraina oddała Krym to by nie została zaatakowana (już chujtam, że go straciła w 2014). Opcje są dwie: albo Trump po prostu gada cokolwiek wymyślając tezy na bieżąco, albo całkiem świadomie podaje 3 różne komunikaty w nadziei, że ktoś się na
  • Odpowiedz
@slapdash: Witamy w polityce. Tusk też mówił że nie ma kasy na 13stki, 14stki oraz 500+, a teraz twierdzi że je zachowa i dorzuci 4 dniowy tydzień pracy.

Każdy mówi to co chce żebyś Ty usłyszał i na niego zagłosował. W przypadku niektórych masz 3 opcje :D
  • Odpowiedz
gdyby Ukraina oddała Krym to by nie została zaatakowana (już chujtam, że go straciła w 2014)


@slapdash: "given up" znaczy tutaj odpuścić, a nie oddać.

@Grooveer: Szanse na to, że Ukraina wejdzie do NATO i odzyska Krym są bliskie zeru, więc jeśliby dzięki spełnieniu takiego ultimatum mogli uniknąć inwazji to w ich interesie byłoby go przyjąć. Inna kwestia czy to rzeczywiście zadowalałoby Rosję.
  • Odpowiedz
  • 2
@stdmat to są tylko bajki Putina, które powiela Trump. Gdyby Ukraina wróciła do rosyjskiej strefy wpływów i zrezygnowałaby z UE dopiero wtedy Putin by nie zaatakował Ukrainy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafDan: dokładnie wpływ na reakcje ma administracja. Amerykanie zawsze będą przeciwni russkim nie ważne kto rządzi czy republikanie czy demokraci a szwaby, nie ważne kto rządzi zawsze będą russkimi sojusznikami
  • Odpowiedz
@Byczkumordeczko: tak, tak. Wszystko co powie to "mówi jak jest". Nieomylna wyrocznia z tego Trumpa, a "media głównego nurtu" tylko i wyłącznie p------ą kocopoły. Świat jest prosty, zero-jedynkowy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: Witamy w polityce. Tusk też mówił że nie ma kasy na 13stki, 14stki oraz 500+, a teraz twierdzi że je zachowa i dorzuci 4 dniowy tydzień pracy.


Każdy mówi to co chce żebyś Ty usłyszał i na niego zagłosował. W przypadku niektórych masz 3 opcje :D

@RafDan: bo nie ma na to pieniędzy, ale to co PiS dał, tego nie można już odzyskać jeśli chce się wygrać
  • Odpowiedz
  • 5
@Grooveer Mnie śmieszy jak na zachodzie niektórzy myślą, że z Putinem idzie się dogadać. Przecież aby nie było wojny wystarczy do tego wola Putina. Putin nie jest zainteresowany żadnym dogadaniem się. Chce mieć Ukraine pod butem i tyle. On nawet nie traktuje Ukrainy jako suwerennego państwa więc o jakim dogadywaniu się tu można mówić.
  • Odpowiedz
@Grooveer trumpa nie obchodziła Ukraina i Rosja. Tylko Chiny, które są jedynym zagrożeniem. No ale dlaczego miałbyś to rozumieć, skoro jesteś Polakiem i myślisz tylko lokalnie. Nie można prowadzić dwóch wojen. Dlatego Trump rozpoczął wojnę gospodarczą z Chinami. Śmieszą mnie te wypowiedzi o onucy trumpie. Przedstawicie wszystko z perspektywy Polski. Zero tu patrzenia globalnego. Kto nie mysli jak wy już jest onucą. Żałosne
  • Odpowiedz
  • 0
@waldi2723 ja nie nazwałem nikogo onucą. Napisałem, że pewien mirek, który uważa za super prezydenta Trumpa i uważa, że gdyby miał drugą kadencję to by nie było wojny na Ukrainie, że jest kucem i tyle.
  • Odpowiedz