Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
A potem wielkie zdziwienie, skąd bierze się taka barbaryzacja mas i nienawiść w ludziach. Skąd bierze się taka brutalizacja opinii publicznej, że ludzie chcą zabijać się nawzajem.

Od słusznej pogardy wobec kremlowskiego watażki do chęci eksterminacji narodu - w tym niewinnych ludzi. Obrzydliwe.

#ukraina #rosja #wojna
RazumichinZiK - A potem wielkie zdziwienie, skąd bierze się taka barbaryzacja mas i n...

źródło: comment_1659336855Eum3D2FPGVtPfzv2AkTNhJ.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DanyDwaBanany: Przeczytaj sobie komentarz kolegi wyżej - mi się nie chciało tego wałkować i tłumaczyć wam rzeczy banalnie prostych i tych, które człowiekowi cywilizowanemu powinny być oczywiste, ale on zrobił to w bardzo wyczerpujący sposób.

Nawołując do ludobójstwa Rosjan, wykluczacie się ze świata cywilizowanego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tatiagla: Taki jesteś waleczny i cywilizowany, że aż "Rosjanie" piszesz małą literą XDDD
Myślę, że wystarczająco udowodniłeś, jakim ignorantem jesteś. Nie masz nic wspólnego z cywilizowanym światem.
  • Odpowiedz
@Tatiagla:

Ogólna myśl jest taka, że narody które chcą się rozliczyć z przeszłością i potrafią się ukorzyć są cywilizowane.


Ukraińcy nie spełniają tego kryterium zatem ludobójstwo Ukraińców nie jest niczym zdrożnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DanyDwaBanany: To nawołuj dalej, a twoja mentalność i poziom etyki niewiele będzie się różnić od mongolskiego chłopa, który rozumie jedynie argument siły.
Tfu na takich jak ty. Niczym nie różnisz się od innych zbrodniarzy.
A potem wielkie zdziwienie - Ooo, Halynka, a skąd u nas tyle nienawiści??? - no właśnie przez takich ludzi, jak ty, którzy mentalnie ciągle są w średniowieczu i nijak do cywilizowanego świata zaliczyć się nie mogą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tatiagla: O nie, tak się bawić nie będziemy. Nikogo nie wybielam.
Nie chcesz dyskutować na poziomie, więc nie będziemy dyskutować wcale. Nie zaliczasz się do cywilizowanego świata i pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
@Tatiagla:

skoro popierasz naród współczesnych barbarzyńców i ludobójców to już jest twój problem oraz z twoim myśleniem


To ty masz problem z czytaniem ze
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: nie, to ty sie nie zaliczasz do cywilizowanego świata. Chcesz wybielać rosjan tylko dlatego, ze maly margines ludzi moze czegos nie wiedzieć o wojnie, wówczas gdy Putin ma obecnie największe poparcie w historii ze strony swojego narodu. Nie widac aby rosjanie protestowali przeciwko wojnie czyli z pełną odpowiedzialnością ponosza konsekwencje za wybory swojej wladzy wiec powinno sie ich zmieść na smietnik historii zanim oni wprowadza swoje #!$%@? na cywilizowany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tatiagla: Piszesz bzdury, niecywilizowany człowieku. Nie będę się odnosić do twojego wpisu, bowiem nie ma to żadnego sensu.
Tak jak mówiłem - masz poważne problemy z myśleniem.
  • Odpowiedz
@Tatiagla:

Ludzie w swej niemocy moga szerzyć takie hasła ale prawda jest taka ze w prawdziwej sytuacji ich kodeks moralny na to nie zezwoli


Jak Ukraińcom na Wołyniu?
Serbom i
  • Odpowiedz
Dlatego holocaust był słuszny bo na celu miał obronę ekonomicznie słabszych


@stdmat: a gdzie ja pisałem że ekonomicznie słabszych trzeba bronić?
Odkręcanie kota ogonem typowe dla trolli
Piszę o mordach orków na ludności cywilnej, o napadzie na słabszy kraj i straszeniu wszystkich bombką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wladdan: Sami gracie kartą Wołynia chcąc karać wnuki morderców Polaków ale kacapską swołocz bronisz ;)

No tak, oczywiście - nie jesteś z nami, więc jesteś przeciw nam XD Śmieszni jesteście XD
Leć, szukaj dalej ruskich onuc, panie "Bandera did nothing wrong" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wladdan: Pokaż mi post swój że nawołujesz do karani kacapów za Buczę, Winnicę czy inne ich zbrodnie na cywilach i dzieciach? Tak jak tu bronisz hipotetyczne zbrodnie na orkach.

I potępiam każdą zbrodnię dokonaną na niewinnych ludziach. Tfu na relatywistów takich jak ty, którzy uważają, że skoro rosyjscy żołnierze robią coś takiego ukraińskim cywilom, to my powinniśmy robić to samo rosyjskim cywilom.
Gdyby świat stosował cały czas zasadę "oko za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wladdan: Niejednokrotnie krytykowałem i potępiałem działania Rosjan na Ukrainie - wszystko jest na moim profilu.
I nie będziemy rozmawiać w ten sposób - imputując, że popieram zbrodniarzy, ubliżasz mi.

Pomijam fakt, że stosujesz odwrotną dyskusję, czyli, zamiast odnieść się do faktów i cloe, to zaczynasz mnie atakować. Stara metoda - często używana przez polityków. Brzydzę się tym, więc nie będziemy w ten sposób dyskutować.

A skoro popierasz mordowanie cywilów (dzieci
  • Odpowiedz
Niejednokrotnie krytykowałem i potępiałem działania Rosjan na Ukrainie


@RazumichinZiK: nigdzie nie znalazłem nawet słowa krytyki na Twoim profilu w stosunku do działań kacapów na Ukrainie.

A skoro popierasz mordowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wladdan: nigdzie nie znalazłem nawet słowa krytyki na Twoim profilu w stosunku do działań kacapów na Ukrainie.

Widocznie źle szukasz.

w którym miejscu poparłem takie
  • Odpowiedz
@wladdan: Rosjanie też argumentują, że bronią słabszych (mniejszość rosyjska na Ukrainie) wobec silniejszych. Do tego jeszcze stosujesz typową bolszewicką odpowiedzialność zbiorową i szukasz sprawiedliwości w mordowaniu wybranej grupy ludności. Tacy jak ty niczym się specjalnie od ruskich nie różnią. Jesteście dwoma stronami tej samej monety.
  • Odpowiedz