Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: nie martw się, nikt za kacapa nie zapłaci 1 mln złotych ;)
W necie można być chojrakiem, w realu to co innego. Była tu taka sonda uliczna u kacapów gdzie pytali przechodniów czy są gotowi umrzeć za kacapię, wszyscy byli gotowi ale gdy ankieter pytał ich o dane aby zgłosić ich do woja to nikt tych danych nie zostawił tylko uciekali :)
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: witam pana elokwentengo lewaka. Uwaga niespodzianka: ludzie odkąd istnieja lubią dzielić się na strony i ze sobą walczyć. Nie ma znaczenia czy między nimi jest drewniany płot, granica kraju, kolor skóry, czy liczba szczepień na korone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wladdan: Rzecz jest w sposobie prowadzenia narracji publicznej i nastrojach, jakie panują. To jest niedopuszczalne, by w XXI wieku CYWILIZOWANI ludzi pragnęli eksterminacji drugiego narodu - w tym ludzi niewinnych.
  • Odpowiedz
To jest niedopuszczalne, by w XXI wieku CYWILIZOWANI ludzi pragnęli eksterminacji drugiego narodu - w tym ludzi niewinnych.


@RazumichinZiK: Tylko że to działa wobec innego cywilizowanego narodu, a rosjanie pokazali swoimi działaniami, że nawet nie pretendują do bycia cywilizacją, a co dopiero cywilizowanym.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: nie mam. Narody, które nie zezwalają innym na stanowienie nie mają prawa do cywilizacyjnych zdobyczy, a powinny wręcz zostać wymazane bo stanowią dla innych zagrożenie. Co pokazali rosjanie, atakując Ukrainę i robiąc na niej ludobójstwo wobec ukraińców.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Nie mam. To ty masz problem z myśleniem próbując wybielać rosjan zrzucając winę na mitycznego putina. A na ukrainie biegają elfy polujące na ukraińców w tym na kobiety i dzieci.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK Jak piszesz @Tatiagla że ma problemy to może to rozwiń. Ja się zgadzam. Uważałem że r0sjanie żyją w swoim #!$%@?łku i mimo że nie jest im dobrze to zdecydowana część cywili nie wierzy i nie chce tego co putas, ale odkąd zaczęła się wojna w Ukrainie wszystkie karty zostały odsłonięte, obrzydliwe, podłe zachowanie i prymitywne społeczeństwo które NIE CHCE znać prawdy, chce barbarzyńsko #!$%@?ć inną cywilizację bo tak.

Ja
  • Odpowiedz