Wpis z mikrobloga

@black-kitsune: Pamiętam jak niedługo przed wyprowadzką poszedłem do psychoterapeutki, bo średnio raz w tygodniu była afera że nienawidzę rodziców, że jestem zakałą domu bo idę do pracy zamiast na drugi stopień studiów, że im skracam życie i testy do ojca typu "mogłeś jednak wtedy założyć gumnę, byłby spokój." Ponieważ jednak nie byłem z tych kłądących głowę po sobie, tylko rzucających się do gardła, gdy się go obraża, to często zaczynały się
@ocho96:

Nie dowiedziałem się niczego, mimo że zaznaczałem że mnie działanie interesuje […] Straciłem 360 PLN, zero efektu.

ale ty wiesz, że żeby uzyskać jakieś efekty na terapii to musi minąć przynajmniej ileś miesięcy? byłeś zaledwie na dwóch spotkaniach… to nie zmienia oczywiście faktu, że terapeuta nie powinien zachowywać się olewczo i najwyraźniej po prostu źle trafiłeś

Poszedłem potem do psychoterapeuty. Słuchał uważnie, w 90 minut wyszliśmy z planem działania (tam
bardzo mnie zastanawia, dlaczego często na wykopie można spotkać się ze słowami, że jak już iść na psychoterapię to tylko do terapeuty, a nie terapeutki. jest jakiś inny powód poza tym, że wielu na wykopie ogólnie ma problem z kobietami?


@black-kitsune: byłem u facetów i zwykle było #!$%@?. Za to terapeutka wygrzebała mnie z problemów
@black-kitsune: mi się wydaje że bardziej chodzi o to, że komfortowo jest iść chłop do chłopa, a dziewczyna do dziewczyny, że ta sama płeć bardziej zrozumie pewne kwestie
@black-kitsune: "UGA BUGA, TO NIE BYŁA PRAWDZIWA TERAPIA JAK MOŻESZ OCENIAĆ TERAPEUTE CZY ROZWIĄZAŁ TWÓJ PROBLEM NIEEEEE TYLKO JA BEDE OCENIAŁAAAA CZY TO PRAWDZIWA TERAPIAAAA, NIE W SZKOLE TEŻ NIE MA PRAWDZIWYCH LUDZI KTÓZY UDZIELAJĄ POMOCY TYLKO SĄ TYLKO NIEUDACZNICY NIEEEEE"

Haha. Terapeutki są niekompetentne. A to, że w żadnej ze szkół czy to u mnie czy u znajomych psychologiem szkolnym nie był mężczyzna, a szkoła zawsze gromadziła najgorszych i budżetowych
tldr baba pyta się dlaczego chłopy odradzają kobiety psychoterapeutki, kiedy chłopy odpowiadają ona neguje to argumentami typu: "to nie prawdziwe psychoterapeutki źle chodziłeś to trzeba długo rużne są nie morzna uogólniać PANIE to trza latami chodzić".

Właściwie to obraz wykreowany przez odpowiedzi opki jest odpowiedzią na zadane pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirek3838838: może cie to zdziwi ale chłop z tagu #przegryw tutaj. Wziął mnie trochę na litość jaki to on nie biedny, "incel", żadna go nie chce, sratatata, wzbudził zaufanie, spotykaliśmy się i cyk - przespał się z inną kłamiąc że do niczego nie doszło, itp itd. Wilk w owczej skórze
e jak już iść na psychoterapię to tylko do terapeuty, a nie terapeutki. jest jakiś inny powód poza tym, że wielu na wykopie ogólnie ma problem z kobietami?


@black-kitsune: różnie to bywa, już kiedyś opisywałem że ogólnie poza dentystką która jest do rany przyłóż to raczej jako facet preferuję facetów w medycynie.
Kobiety jakoś tak zawsze opryskliwe są, jak mam iść do kobiety lekarza to zwlekam do ostatniego rozsądnego momentu bo