Wpis z mikrobloga

"Model ma 192 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar M"

Też Was wkur*iają te złote rady w e-sklepach, które nigdy nie oddają rzeczywistości? Też mam 192 cm i w życiu nie zmieściłbym się w nic, co ma rozmiar M (waga w miarę normalna dla wzrostu - 95 kg). Jakieś debile to sugerują. Potem zamawiam L, no bo jak ktoś się zmieścił w M to na pewno będzie dobra, a tu #!$%@?, za ciasne.

#zalesie ##!$%@? #modameska #moda #ubierajsiezwykopem
  • 70
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JMorrison: Tak chyba na Answer mają zrypane rozmiary. Widzę, że model ma M i 192 cm. Ja się martwię, że będzie za duża bo mam 178 cm. Kurtka przychodzi i jest za mała XD
  • Odpowiedz
@Opportunist: no jednak jeśli zarabiasz w modelu b2c to powinno ci zależeć na wygodzie klienta, ale co ja będę tłumaczył. Widzę, że na siłę próbujesz się #!$%@?ć i dowartościować :)
  • Odpowiedz
@JMorrison: Nie wiem co to jest zarabianie w modelu b2c to jakieś nowe określenie na pracownika fizycznego? Na wygodzie klienta powinno zależeć klientowi, pracownikowi powinno zależeć na tym aby klienci myśleli i działali samodzielnie nie czepiając się czegoś co od niego nie zależy, no ale niestety każdy chce by myśleć za niego i z nieba mu zsyłać wszystko na już bo klient nasz pan
  • Odpowiedz
Nie wiem co to jest zarabianie w modelu b2c to jakieś nowe określenie na pracownika fizycznego?

@Opportunist: to raczej nie ma się czym chwalić, b2b, b2c itd. to raczej popularne pojęcia i większość ludzi wie, że b2c oznacza relację business to client, czyli między przedsiębiorstwem a klientem indywidualnym, a b2b relację między dwoma przedsiębiorstwami
  • Odpowiedz
@Opportunist: b2c (business to client) to model sprzedaży polegający na wymianie towaru pomiędzy przedsiębiorstwem, a klientem indywidualnym. Oczywiście odpłatnie.

Z reguły przedsiębiorstwo patrzy na biznes przez pryzmat maksymalizacji zysku, więc powinno przykładać wszelkich starań, co do wygody klienta. Stąd np. darmowe zwroty, czy sukces paczkomatów. Wtedy klient wróci do sklepu kolejnym razem. Ja np. nie zamawiaj już z Medicine, bo wiem że nie mają darmowych zwrotów.

Jeśli firma ma w dupie
  • Odpowiedz