Wpis z mikrobloga

"Model ma 192 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar M"

Też Was wkur*iają te złote rady w e-sklepach, które nigdy nie oddają rzeczywistości? Też mam 192 cm i w życiu nie zmieściłbym się w nic, co ma rozmiar M (waga w miarę normalna dla wzrostu - 95 kg). Jakieś debile to sugerują. Potem zamawiam L, no bo jak ktoś się zmieścił w M to na pewno będzie dobra, a tu #!$%@?, za ciasne.

#zalesie ##!$%@? #modameska #moda #ubierajsiezwykopem
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JMorrison: W ogóle jaki sposobem ktoś kto ma 192 cm może pomysleć że dla niego rozmiar M będzie odpowiedni? Ja mam 173 cm i jak jadę do jakiś mniejszych sklepów gdzie jest zwykła rozmiarówka to zawsze mi pasuje rozmiar M. Ale za to jak pojadę do typowych sieciówek typu zalando, reserved czy inne takie to jak ubiorę Skę to wyglądam jakbym ubrał na siebie plandekę która sięga po kolana. Kto
  • Odpowiedz
@JMorrison: To jeszcze tam nic, jak to jest że w jednym sklepie L mi pasuje a w drugim XXL mnie ciśnie, robią teraz jakieś te slimy, skinny, oversize jak worki od ziemniaków - #!$%@?. Jedne portki mam 38 drugie 36 a inne 42 i weź tu wybierz cokolwiek xD
  • Odpowiedz
@JMorrison: poza tym zdjęcia często w ogóle nie odzwierciedlają kroju ubrań. Chociaż mam wrażenie, że z damskimi ciuchami jest odwrotnie. Noszę XS lub S, chuda modelka na zdjęciu ma na sobie dopasowane S. Zamawiam S i przychodzi wielka plandeka na Jelcza (°°
  • Odpowiedz
@JMorrison: mordzia, jeśli nie jesteś mocno #!$%@? to nie ma szans, że 95 to normalna waga dla wzrostu. Ja przy takim samym wzroście (no, może mniej bo 190) i naturalnie bardzo rozbudowanym frame czułem się jak kloc #!$%@? ważąc 97. Teraz 86kg w trakcie masy na siłowni i spokojnie mieszczę się w większości w M ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JMorrison: Kiedyś każdy rozmiar np. tshirta był zmierzony, można było porównać długość, szerokość rękawki itd. z posiadana garderobą, a teraz wchodzisz na zalando i masz „model nosi rozmiar…” xD
  • Odpowiedz
@Ulyssos: cóż, nie wiem w czym różnica, ale dla mnie waga jest dobra. Nie chciałbym ważyć więcej (chyba, że popracowałbym nad rzeźbą), ani mniej. Chodzę 2-3 razy na domową mordownię i czuję się dobrze z tym, jak jest. Być może kwestia genetyki i budowy ciała, proporcji barków do reszty ciała itp. Ja w Mkę bym nie wszedł, chyba że celowałbym w bardzo przylegający krój, ale nie lubię. Lka czasami jest
  • Odpowiedz
@feber: chandluje ciuchami od kilkunastu lat, więc mam miarkę w oczach. Spróbuj ciuchów abercrombie i skandynawskich marek, tam projektują ubrania pod wysokich :]
  • Odpowiedz