Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
#gdansk #trojmiasto #morze #polskiemorze
Witojcie panocki
Może ktoś mi opisać życie nad polskim morzem? Jako prosty chłopak z gór zawsze mi się marzyło takie żyćko, bo jeździłem za dzieciaka nad wodę. Czy fajnie mieć morze w mieście, plażę itp czy tylko mewy szum i statki?
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-hopek: lato o wiele łagodniejsze niż w betonowej środkowej i południowej części kraju - to swoją drogą jest dla mnie główny powód dlaczego się stąd nie ruszam na resztę życia. Drogie mieszkania, zwłaszcza w Trójmieście - bliskość do morza skutecznie podbija cenę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dawid-hopek: na początku będzie fajnie, później będziesz miał je w dupie. Ja mieszkając praktycznie nad samym morzem ostatni raz kąpałem się w nim ze 4 lata temu. Wieczorne sapacerki a albo nawet piwko na prawie pustej plaży jest fajne, ale z czasem się tez znudzi
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: przeprowadziłem się do Trójmiasta i to co najbardziej rzuca się w oczy to pogoda. Z jednej strony plus bo zimy są łagodne, nie ma dużych mrozów, rzadko pada śnieg o ile w ogóle. Latem nie ma srogich upałów (maks 3-4 dni jest ciepło). Z drugiej strony minus to ciągle pizga i to często tak konkretnie i jest generalnie zimno. Temperatura odczuwalna przez wiatr jest niższa. Latem jak masz taras
  • Odpowiedz
@dawid-hopek mieszkam tu dwa miesiące. Mam nadzieję, że maksymalnie po roku stąd wyjadę. Tragiczne miejsce do życia. Pogoda jest tak #!$%@?, że szkoda gadać. Nie wiedziałem, że lato w Polsce było. Ciągle deszcz i wiatr, na plażę w bluzie. Ktoś mówi że na południu jest smog i smród. Tu też #!$%@? w każdym możliwym miejscu xD
  • Odpowiedz