Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: Pogoda i powietrze jest super, zawsze kilka stopni mniej, a takich naprawde upalnych dni w roku jest raptem kilka. Najbardziej wkurzaja turyści, jest ich dużo, syfią, drą jape, poza tym bardzo fajnie mi się tu mieszka.
  • Odpowiedz
@GG99: Brytyjska jest chyba jeszcze bardziej deszczowa, ale rzeczywiście jest dużo dni, gdzie siąpi deszcz i jest mgła. Taka wydłużona jesień. Gdy mieszkałem nad morzem to nie musiałem rano wyglądać za okno, bo jak budziłem się i słyszałem buczenie latarni morskiej to wiedziałem, że jest pochmurno i mgła. :)
Jeśli ktoś lubi śnieg to też słabo, bo on po kilku godzinach zamienia się w chlapę.
Ale są też zalety - brak
  • Odpowiedz
@dawid-hopek na plus na pewno czystsze powietrze niż na południu (chyba że ktoś kupił apartament na szadółkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), bo nawet jak sąsiad pali śmieciami to wiejący 24/7 wiatr wszystko zabiera
  • Odpowiedz
  • 0
@Wild_Rebel W swoim życiu byłem 3 dni w Gdańsku latem.
I to była dla mnie tragedia. Przed dużą wilgotność byłem cały spocony. Dosłownie wyszedłem na 5 minut i już się że mnie lało.
A szkoda bo miasto fajne
  • Odpowiedz
@dawid-hopek jeszcze dopisze co mnie denerwuje, żeby nie było że chodzi tylko o pogodę. Ludzie powaleni, wszyscy szukają jakiejś zaczepki do rozmowy, mają po 4 psy w bloku. Nie cierpię psiarzy i psów więc mnie to drażni. Ludzie Cię nie znają są z 3 blokow dalej ale mówią dzień dobry dla mnie szok gdzie nikt w klatce prawie nie mówił xD Na plażę fajnie pójść ale po godzinie w sobotę się nudzi,
  • Odpowiedz
@dawid-hopek na pewno mają fajnie z morzem. Ktoś tu pisał, że mu się nudzi. To jest kwestia mocno indywidualna. Ja np wiem że nigdy by mi się nie znudziło. U siebie w mieście jeżdżę od 15 lat do tego samego parku i mi się nie nudzi. Ale ja po prostu nie mam wyboru bo np wyjazd w góry to już kasa na dojazd i , kasa na jedzenie i co najmniej pół
  • Odpowiedz
@Polinik: wiem, że żarcik, ale ja z gór i często się ze znajomymi w weekend głównie chodziło, szczegolnie jak sie było młodszym. Teraz raczej to zostało jako opcja na wyjście ze znajomymi raz na kilka miesiecy :) znam takich którzy dużo częściej chodzą kiedy tylko mogą bo bardzo lubią.
  • Odpowiedz
Ludzie Cię nie znają są z 3 blokow dalej ale mówią dzień dobry dla mnie szok gdzie nikt w klatce prawie nie mówił xD


@bartez_94: Trzeba przyznać że ludzie w Krk mają na siebie mocno #!$%@?. No chyba że pójdziesz na ryneczek, to albo ktoś #!$%@? podbije albo panny z parasolkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie powaleni, wszyscy szukają jakiejś zaczepki do rozmowy


@bartez_94: Small talk
  • Odpowiedz
@Gavilar nie przerasta, do tego akurat muszę się przestawić bo głupio mi odpowiadać dzień dobry jak już przejdę za osobę myśląc że w życiu nikt nic nie powie. Powaleni to są z psami. Zoo na każdym osiedlu
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: Hehe no Ci powiem zależy, ja się przeprowadziłem do Gdańska, 100km od mojej rodowitej miejscowości, nad morzem jest 2x w roku i to nie chętnie a w górach jestem raz w miesiącu :D misto super ale to morze to syf
  • Odpowiedz