Wpis z mikrobloga

@jiddlo jeżeli aplikujesz o posadę w żabce to #!$%@? lepiej się zgódź, bo nie masz innych szans na karierę. Uwielbiam jak patusy się przekrzykują i kręcą aferę o pracę w ku.wa ŻABCE XD pobijcie sie o klucz do wiaty śmietnikowej XD
  • Odpowiedz
grazyna lat 60 (albo jej córa) z flashbackami ze złotych lat 90/00 gdzie robiła casting z listami motywacyjnymi na roboli do fabryki kału za 3zł/h. Nie ta dekada kobito
  • Odpowiedz
@jiddlo: odkąd moim top2/3 wymaganiem stala sie bliska lokalizacja pracy moje zycie stalo sie prostsze. 10 minut do pracy spacerkiem, cos wspanialego. Nikt mi nie odda czasu spraconego za dojazd, jak pomysle, ze do pierwszej pracy dymalem samochodem przez caly Wroclaw to mnie az skrca haha.
  • Odpowiedz
  • 2
@hekktik

@jiddlo: dziwi cie ze ktos chce cv? ciezko wyslac normalnie na maila jak #!$%@? normalny czlowiek?


No wiesz, nie każdy ma ochotę wysyłać swoje dane osobowe na lewo i prawo. Jeśli lokalizacja nie będzie mi odpowiadać to po #!$%@? mam im dawać swoje dane. No i czasy feudalizmu się skończyły z końcem pierwszej dekady XXI wieku i to ja będę decydować gdzie chcę pracować a nie jakiś typ/typiara
  • Odpowiedz