Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, to zamiast #!$%@? się z CV i weryfikowaniem co tam jest sprawdziłbym dwie rzeczy:


- niekaralność (ale to mało kto sprawdza, po co),

- ogólne nie-bycie debilem, żeby kasy nie zjadł.

No bo co innego? Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej?


@Filipterka25: Grzebią w życiorysie. Chcą wiedzieć po prostu o szkole, miejscu zamieszkania, jesli jest przerwa w pracy to muszą wiedzieć dlaczego, wypytują o inne prace, jak było, co tam
@ImCandy: Nie ma w tym nic dziwnego... Nie sądzę, by to była kwestia kraju - po prostu jak jest dosłownie "100 Ukraińców na Twoje miejsce" to właściciele firm mają w piździe staranie się o kandydatów, bo jak nie ten to inny, a na stanowisko za minimalną to nawet lepiej jak się trafi ktoś uległy, kto nie będzie pyskował, więc pomiatanie ludzi przez szefa, który na co dzień będzie nimi w pracy
@Pantegram: Bardziej chodzilo o kwestie wymagania cv zanim ujawni sie niuanse zatrudnienia ;D zawracanie dupy bez powodu gdzie to nie ma znaczenia. Wiem jak wyglada szczecin - z bramy portowej nikt nie bedzie #!$%@? na jasne blonia zasuwac na kasie. Po co takie cyrki skoro nawet na wysokich pozycjach tego nie ma? Otwarte karty to najleprzyjazniejsza forma rekrutacji
Po co takie cyrki skoro nawet na wysokich pozycjach tego nie ma?


@ImCandy: Właśnie dlatego na wysokich pozycjach tego nie ma, bo na wysokie stanowiska nie ma tak dużo kandydatów, by robić jakieś wielkie sito, przez które nikt nie przejdzie... Wiem, że to brzmi paradoksalnie, ale często największe sita są tam gdzie jest najwięcej chętnych na pracę, czyli często właśnie na stanowiskach niewymagających jakichś wielkich kwalifikacji, na które aplikuje dużo ludzi
@Filipterka25: rzeczywiście, tak im źle w tych żabkach, że aż musieli ograniczyć możliwość posiadania większej ich ilości na jedną osobę, bo franczyzobiorcy chcieli zakladac kolejne.
rzeczywiście, tak im źle w tych żabkach, że aż musieli ograniczyć możliwość posiadania większej ich ilości na jedną osobę, bo franczyzobiorcy chcieli zakladac kolejne.


@konmad: Jak mówiłem - Nobla nie dałbym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jiddlo: dziwi cie ze ktos chce cv? ciezko wyslac normalnie na maila jak #!$%@? normalny czlowiek?

@hekktik: Tak, dziwi mnie, że w tych czasach do żabki wymagają CV. Zamiast tracić czas na takie pierdoły, można załatwić wszystko na takim czacie i zaprosić na rozmowę.
Przecież, praca w Żabce nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności czy doświadczenia a i też nie płacą tyle by czegokolwiek wymagać oprócz punktualności i wykonywania pracy.
@jiddlo: nie rozumiem po co napisałaś że najwyżej plusowany komentarz jej wysyłasz a potem ślesz całkiem coś innego () nie czasem to miało być wysłane jako odpowiedź:

witam najpierw proszę o lokalizacje, których dotyczy oferta, a później zdecyduję czy chcę wysyłać CV, choć w tym momencie szanse na to są już marginalne