Wpis z mikrobloga

@Mbw3:

100k to raczej taki fajny budzet na taki rocznik i wyposazenie jakies fajne.
Zdajesz tylko sobie sprawe ze slabej jakosci wykonczenia w serii F?
Mam F10 i szału nie ma szczerze mowiac.
@kipowrot: Z tym, że diesel jest bardziej udaną jednostką więc niekoniecznie będzie tańszy - niż B48 pewnie tak ale będzie droższy niż 328i.
@qscc: Przecież seria F jest fajne wykonana, nie wiem jak ma się do tego F10 z początku produkcji ale Fki z 2017+ mają bardzo dobrą jakość - na pewno lepszą niż MB czy Audi.
@aligejtor:

Chcialem kupic przed F, ale padl wybor na Audi A6C6 wiec porownania wzgledem wykonania nie mam.

@Mbw3:

A6C7 polift, A4B9, F10 moze tez uda sie dorwac w tej kasie koniec wypustu.
Nie wiem jakie marki bierzesz pod uwage w ogole?

@Bejro:

2017 to chyba ostatni wypust bo przeciez seria G jest od 2018 na pewno, a nie wiem czy nie przypadkiem od 2017 nawet.
@Mbw3: Wszystko zależy od konfiguracji jakiej szukasz, ale jeżeli 320d jest dla Ciebie ok, to bez problemu do 90k znajdziesz jakąś bardzo, bardzo przyzwoitą sztukę.
Pojeździłem trochę F31 z 2015r właśnie 320d i w przyjemnym konfigu to na prawdę super auto, również na trasy. (Nie wiem skąd wyżej to info o słabym wygłuszeniu)
Do tego w rocznikach >2016 masz już diesla B47 który sprawia niewiele problemów, a w tej budzie jeździ
@Mbw3: Może i dostaniesz, ale dozbierałbym jednak ten tysiak więcej i dał księdzu na msze w intencji, żeby jednak auto tej klasy się nie #!$%@?ło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)