Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem najlepszym wyjściem dla Ukrainy byłoby złapanie tego buriata i nie torturowanie go, nie zabijanie go, tylko głośny, publiczny proces. W ten sposób dodatkowo nagłośnią całą sprawę pokazując zezwierzęcenie ruskich i zwiększając poparcie dla pomocy Ukrainie, a dodatkowo pokażą, że są wyżsi cywilizacyjnie niż ruscy i nie dokonują samosądów.
#ukraina #rosja #wojna
  • 40
  • Odpowiedz
@mel0nik: Mam nadzieję, że jakieś ukraińskie komando dostanie zlecenie, aby go złapać za wszelką cenę. To się nie godzi aby w XXI działy się takie rzeczy.

Sprawa ta powinna zostać mocno nagłośniona, aby pokazać, że w zasadzie ta cała kartonowa Rosja, to jest nic innego jak zbrodniarze wojenni, terroryści. Ukraińcy powinni dostać teraz wszystko o co poproszą. Dla zachodu powinien być to punkt honoru, aby dojechać tą mongolską ordę.

Zero
  • Odpowiedz
@mel0nik: Z jednej strony racja. Z drugiej ludzie są pewnie tak #!$%@? (sam jestem i ten filmik zmotywował mnie do wpłacenia na polskie drony :) ), że jeśli zrobiliby mu podobnie, to nie miałbym tego za złe.

Filmiku nie ogladalem, ale sama mysl o tym mnie przeraża, #!$%@? i nie wyobrazam sobie jakie cierpienie musial czuc ten Ukrainiec.
  • Odpowiedz
@mel0nik:

Moim zdaniem najlepszym wyjściem dla Ukrainy byłoby złapanie tego buriata i nie torturowanie go, nie zabijanie go, tylko głośny, publiczny proces.


To po co do ruskich w ogole strzelać - wyłapać i organizować głośne, publiczne procesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mel0nik: przekopiuje swoj komentarz z nocnego wpisu

argument w stylu 'nie wazne (ze ten mu ucial jaja na zywca) kto zaczal, prosze sobie podac rece'. Silenie sie na jakies idealy podczas barbarzynskiego zezwierzecenia nie przyniesie zadnego skutku. W momencie eskalacji konfliktu z jednej strony jestes zmuszony nadazac nad czynami wroga, inaczej upewniasz go w slusznosci i bezkarnosci. Na tym polega tragizm calej sytuacji wojny. Akcja w stylu 'nie torturujcie rosjan
  • Odpowiedz
Sprawa ta powinna zostać mocno nagłośniona, aby pokazać, że w zasadzie ta cała kartonowa Rosja, to jest nic innego jak zbrodniarze wojenni, terroryści. Ukraińcy powinni dostać teraz wszystko o co poproszą. Dla zachodu powinien być to punkt honoru, aby dojechać tą mongolską ordę.

Zero jakichkolwiek interesów z kacapstwem. Mogę marznąć w zimę, obniżyć sobie standard życia, ale oni mają zostać dojechani, rozbici. Mają przegrać tą wojnę.


@bestbas: Przypominam, że w czasie II Wojny Światowej Niemcy prowadzili ludobójcze eksperymenty "medyczne" na więźniach w obozach koncentracyjnych, które to z kolei są wynalazkiem brytyjskim. Zbrodni wojennych w wykonaniu narodów zachodnich było oczywiście więcej. Wreszcie, przypominam, że zachód sprzymierzył się ze Związkiem Sowieckim, który już wtedy był odpowiedzialny za zagłodzenie milionów Ukraińców, a chwilę potem razem z Niemcami najechał Polskę i wymordował z zimną krwią polskich oficerów.

Nie chcę przez to bronić Rosji i Rosjan i próbować równać zachód do nich pod jakimkolwiek kątem, bo oczywiste jest, że to są podludzie zasługujący jedynie na bycie ludnością niewolnicza pod jakimś bardziej cywilizowanym narodem, a sama Rosja na rozbiór, a do tego przede wszystkim, jest to główny wróg Polski (żeby mnie tu ktoś o bycie onucą nie oskarżył) i że zachodnia cywilizacja jest pod każdym względem lepsza
  • Odpowiedz