Wpis z mikrobloga

  • 11
@cin3k musisz to zrobić przez Millenet (www)

@StormtrUper ogólnie banalnie proste - należy jedynie dziesięć razy sprawdzić czy na pewno wybierasz ustawowe wakacje (ustawa z 7 lipca 2022) - prawy kafelek w wyborze, następnie wybór drugiej daty z listy rozwijanej, później tylko odklikać zgody i gotowe
  • Odpowiedz
Żeś dłużnik i nie kupisz pralki w euro na raty zero procent


@kubasruba: przecież info o kredycie jest nadal w BIK - może chodzi o aktualizację daty spłaty kredytu? Każdy człowiek z odrobiną mózgu weźmie te wakacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubasruba: Może jestem niedoinformowany, jak tak to mnie popraw, ale z tego co wiem, do BIK idzie każda informacja o spłacie raty kredytu. Więc skądś muszą wiedzieć, dlaczego nagle przez parę miesięcy nic nie wpłynęło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubasruba: No, to bardzo dobrze że tak to wykorzystujesz, ale jednak mimo wszystko, nie ma takiego obowiązku, więc lepiej żeby BIK wiedział, że skorzystałeś z wakacji. A skoro nadpłacasz kredyt, to też o tym wiedzą, więc tym lepiej dla ciebie :)
  • Odpowiedz
dajcie znać jak z tym millenium prawidłowo ogarnąć, żeby się nie pomylić. Będę wieczorem klikał


@StormtrUper: czytać, czytać i jeszcze raz ostrożnie czytać! W Millennium utrudniają, wniosek jest średnio widoczny, kafelek z akurat tymi wakacjami jest na ostatniej pozycji, pomieszany z wakacjami od banku które NIE obniżają raty o odsetki, a na koniec domyślnie jest wybrane że chcesz korzystać tylko z 1 miesiąca xD
  • Odpowiedz
@bolczan: W uk jak zrobili wakacje kredytowe, to prezesi w bankach natychmiast stwierdzili, ze to wszytko bedzie mialo wplyw na przyszle hipoteki.
  • Odpowiedz
@kubasruba: udało się złożyc wniosek, no ale co z kolejnymi dwoma miesiącami? NIe moge teraz złożyć wniosku tylko dopiero później sie pojawi taka możliwość?
  • Odpowiedz