Wpis z mikrobloga

@kubasruba: zobaczę za jakiś czas. Teoretycznie nie wiem czemu nie mógłbym złożyć kolejnego wniosku na wrzesień. Ale to są straszne chuje, wniosek tak sformułowany, że byłem pewien, że na każdy miesiąc trzeba złożyć osobny
  • Odpowiedz
@kubasruba: no właśnie rozwijałem i dałbym sobie rękę uciąć, że tam były następujące opcje:
-29.07-28.08
-29.08-30.09
dlatego na razie wybrałem ten pierwszy przedział.
  • Odpowiedz
  • 0
@kubasruba
@Endr3w

Zaraz będę składal w Miellnium i dam znać jaka dokaładnie opcja była do wyboru. Jakieś wskazówki jak uniknąć innych błędów, a w szczególności aby nie kliknąć innych wakacji niż ustawowych?
  • Odpowiedz
@StormtrUper: z rozwijalnego menu są do wyboru dwie daty, pieresza z defaultu jest na miesiąc, trzeba zmienic ręcznie na drugą, dłuższą datę:)
Mam nadzieję, że Ci co źle nacisnęli, albo to odwołają w oddziale, albo po prostu złożą drugi za miesiąc.
  • Odpowiedz
Info o wysłaniu informacji do BIK wyświetliło się przynajmniej 3 razy. Co za konfidenty xD


@kubasruba: a nie było potwierdzone, że wakacje kredytowe mają nie mieć wpływu na zdolność kredytową? Widać, że bankom te wakacje kredytowe w c--j w niesmak XD chcieli cię zniechęcić.
  • Odpowiedz