Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:01, Piątek, 29 lipca 2022. Imieniny: Olafa, Marty, Ludmiły. Słońce wstało dziś o 04:52. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:53. Ciemna noc zapadnie o 22:46, ale gwiazd można wypatrywać od 21:39.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 11
Dzień dobry

@Dziesion: bardzo ładna czapka

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

No Mirki, wczoraj stuknęło nam z niebieskim 7 lat. 7 LAT CZAICIE?! Praktycznie całe moje dorosłe życie. Jak się poznaliśmy, to ja byłam gówniarą ledwo po 1 roku studiów, a on pracował w jakimś śmiesznym serwisie komputerowym za
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @mitchumi: @Jeffrey_M: @lrllrlrr:

jest piąteczek, świętowanie zaczęliśmy już wczoraj i niebieski zapowiedział, że on tę butelkę tequili będzie chciał skończyć xD A

@omi-omi: szczęśliwa 7
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja odespalem troche znaczy prawie wcale po nocce no i jeszcze jakis pan o 8 rano dzwonil do drzwi jak obudzilem to nie moglem zegarkowi uwierzyc i myslalem ze sie popsul ze o takiej godzinie ktos sie dobijal ehhh no koniec
Hansim33 - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurg...