Wpis z mikrobloga

Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1. Zakładamy konto na wykopie, jeżeli nie jesteśmy kobietą, to zaznaczamy tę funkcję, żeby mieć pod nickiem pasek koloru różowego (ważne).

2. Postujemy przez dwa miesiące memy i czekamy aż kolor nicku zmieni się z zielonego na pomarańczowy, aby wtopić się w tłum.

3. Namierzamy usługodawcę płci męskiej. Może być ktokolwiek. Nie tylko tatuażysta i masażysta - przejdzie nawet murarz, ogrodnik, elektryk - ważne, żeby wylosował przy porodzie posiadanie odstającego kawałka mięsa (wtedy jest napiętnowany przez społeczeństwo jako potencjalny napastnik i g--------l).

4. Przygotowujemy wpis, który robi z niego agresora. Dodajemy dużo detali, żeby było legitnie. Upubliczniamy jego wizerunek.

5. Simpy i białorycerze (cuckoldwhera) rzucają się, żeby zmasakrować jego media społecznościowe. Wspierają ich przedstawicielki empatycznej płci, które zaczynają politykować i pisać o piekle kobiet oraz życzyć mu śmierci.

6. Wpis zdobywa tysiące plusów od cucków i julek. Nasza ofiara zostaje „zcancelowana” - nie będzie już miała klientów, a piętno pozostanie na zawsze. Bez względu na to czy udowodni swoją niewinność, czy nie. **Żona go zostawi przez niesmak + co ludzie powiedzo i sprawi, że odwrócą się od niego dzieci.

7. Nie trzeba niczego nigdzie zgłaszać, ani przestawiać dowodów! To takie proste.
Jesteś kobietą (albo ją udajesz) - możesz wszystko!**

8. #pieklokobiet

#pieklomezczyzn #tatuaze #blackpill #redpill #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #afera
TywinLannister - Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1...

źródło: comment_16589999106syPhT64n0CXT06rdBU6uj.jpg

Pobierz
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Widziałem tamten wpis, wykopki jak zwykle pokazały klasę…..debili. Jakiś anonim wrzuca publiczne oskarżenia o molestowanie i zdjęcie gościa a ta banda s----y&@&€w łyka to jak pelikany. Zero szacunku dla takich ludzi, oni są gorsi niż Grażyny ze swoich portali haaa tfuuuu
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: miesiąc temu skończył się proces Depp'a i Heard o zniesławienie i zero refleksji.
Ten tatuator dziara od kilku lat i jeździ na guest spoty po świecie. Na jego instagramie widać, że dziarał wiele kobiet w okolicy miejsc intymnych, tę laskę z tamtego posta dziarał kilka razy. Dlatego właśnie sprawa powinna trafić do policji i tam to powinno się odbywać, może by zrobili research i kontaktowali się z byłymi klientkami
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale serio, jeszcze po tywinie to się spodziewałem, bo on ma ewidentnie problemy ze sobą, ale że ty też przyjdziesz z gotową narracją i nie będą cię interesowały fakty, bo już sobie coś uroiłeś i się oburzyłęś, to się nie spodziewałem. Widocznie trzeba notatkę zaktualizować
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to powinno być zgłoszone na policje i lincz jak już to powinien się odbywać po prawomocnym skazaniu gościa a nie przed zgłoszeniem na policje i na podstawie jednego anonimowego postu w internecie. Jeden anonimowy post w internecie dzieli nas od totalnego zniszczenia wizerunku/kariery, jeden post na portalu ze śmiesznymi obrazkami. P--------e
  • Odpowiedz
@mlodyernest: dlatego właśnie z przyczyn, które wymieniłeś, trzymam kciuki, żeby chłop mógł się sprawiedliwie bronić przed jej zarzutami + żeby mu to nie zrujnowało kariery i rodziny.

Jeżeli faktycznie jest winny, to posypię głowę popiołem. Intuicja jednak podpowiada mi coś innego w tym przypadku…
  • Odpowiedz
Mamy rok 2022 i jeszcze są tacy co nie wiedzą, że od borderek się trzyma z daleka?


@callver34: to satyra? Niektórzy nie wiedzą o tym, że ich dziewczyna jest borderką miesiącami. Gość po prostu wykonywał usługę obcej osobie.

Osoby z borderem nie noszą koszulki z napisem „mam borderline, trzymać się z daleka”.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister sam trochę sympatyzuję z tym gościem, bo sam mam wśród znajomych osoby, które latami musiały udowadniać swoją niewinność. Ale nie zmienia to faktu, że nie można ani jednej, ani też drugiej strony wieszać i palić jak w środniowieczu, więc czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Jeśli okaże się winny, to i ja na niego splunę, ale wszystkim tu obecnym radzę się wstrzymać z hejtem do czasu wyjaśnienia sprawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister: Nie, nie może być fałszywym różowym, kiepski research zrobiłeś. Przy pierwszym wpisie o robieniu tego tatuażu podała insta tatuażysty, ten zaś miał na swoim story (bądź post) że robi jej tatuaż i była oznaczona, więc można było tym sposobem wejść w jej profil.
Ale wracając do tematu, za duże zamieszanie zrobiła, zamiast zgłosić najpierw sprawę odpowiednim służbom
  • Odpowiedz
Niektórzy nie wiedzą o tym, że ich dziewczyna jest borderką miesiącami.


@Tywin_Lannister: Niektórzy nie, ale dużo facetów ma mentalność zbawcy i wchodzi na pełnej, bo przecież ja ją uratuję, a potem kończą ze zniszczonym życiem.
  • Odpowiedz