Wpis z mikrobloga

Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1. Zakładamy konto na wykopie, jeżeli nie jesteśmy kobietą, to zaznaczamy tę funkcję, żeby mieć pod nickiem pasek koloru różowego (ważne).

2. Postujemy przez dwa miesiące memy i czekamy aż kolor nicku zmieni się z zielonego na pomarańczowy, aby wtopić się w tłum.

3. Namierzamy usługodawcę płci męskiej. Może być ktokolwiek. Nie tylko tatuażysta i masażysta - przejdzie nawet murarz, ogrodnik, elektryk - ważne, żeby wylosował przy porodzie posiadanie odstającego kawałka mięsa (wtedy jest napiętnowany przez społeczeństwo jako potencjalny napastnik i gwałciciel).

4. Przygotowujemy wpis, który robi z niego agresora. Dodajemy dużo detali, żeby było legitnie. Upubliczniamy jego wizerunek.

5. Simpy i białorycerze (cuckoldwhera) rzucają się, żeby zmasakrować jego media społecznościowe. Wspierają ich przedstawicielki empatycznej płci, które zaczynają politykować i pisać o piekle kobiet oraz życzyć mu śmierci.

6. Wpis zdobywa tysiące plusów od cucków i julek. Nasza ofiara zostaje „zcancelowana” - nie będzie już miała klientów, a piętno pozostanie na zawsze. Bez względu na to czy udowodni swoją niewinność, czy nie. **Żona go zostawi przez niesmak + co ludzie powiedzo i sprawi, że odwrócą się od niego dzieci.

7. Nie trzeba niczego nigdzie zgłaszać, ani przestawiać dowodów! To takie proste.
Jesteś kobietą (albo ją udajesz) - możesz wszystko!**

8. #pieklokobiet

#pieklomezczyzn #tatuaze #blackpill #redpill #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #afera
TywinLannister - Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1...

źródło: comment_16589999106syPhT64n0CXT06rdBU6uj.jpg

Pobierz
  • 259
troche whataboutism ale ok.Wiesz nawet jak sie wybroni to to oskarzenie w swiadomosci ludzi zostanie bo nie kazdy bedzie sledził sprawe tylko zamierzy OPce na słowo.


@Bigmouthprick: Gdzie ty whataboutism widzisz? To jest wskazanie hipokryzji, sprawdź słownik. A to, że zdarzają się fałszywe oskarżenia to nie powód, by z automatu oskarżać każdą ofiarę gwałtu o kłamstwo, nie sądzisz?
@aegispolis: to ze twierdzisz ze jak ktos bedzie szczuł na Ukrainców to znaczy że w tym aspekcie też nie ma racji.Oczywiscie że to nie powód, ale to jest sytuacja w której nie ma dowodow poza słowami.To tak jakbym oskarżył cie dajmy na to o kradzież nie popierajac tego dowodami i twierdziłbym ze to że zdarzaja sie falszywe oskarżenia to nie znaczy że ja kłamie.Jak wyzej domniemanie niewinnosci.Dopoki nie ma dowodów to
twoje fikołki i trollowanie skojarzyło mi się z tym memem:


@Tywin_Lannister: A gdzie ja niby trolluje i robie fikołki? Zabrakło argumentów, to do memów przeszedłeś? W sumie to komplement, dzięki.

to ze twierdzisz ze jak ktos bedzie szczuł na Ukrainców to znaczy że w tym aspekcie też nie ma racji.


@Bigmouthprick: A niby gdzie? Co ty mi insynuujesz za rzeczy, których ja nigdy nie powiedziałem? Hipokryzja leży w tym, że
@aegispolis: co xD Konfederacja też vezposrednio nie nawołuje do ataku na Ukrainców ale na przykład rozprzestrzenia falszywe oskarżenia o przestepstwa przez nich dokonane(via zabojstwo Polaka przez rzekomo Ukrainca) Czyli własnie szczuje na nich bez żadnych dowów wystarczą insynuacje.Brzmi znajomo?( ͡° ͜ʖ ͡°) To samo robi OPka też bezposrednio nie nawoluje do ataku na typa ale oskarża o przestepstwo bez przedstawienie dowodów na potwierdzenie swojej tezy.Czyli szczuje.
@Tywin_Lannister: mi nie gra, ze od razu leci z tym do internetu, na wykop. Po pierwsze, powinna to załatwiać ze studiem a studio z tatuatorem, jakoś oficjalnie. Na policję też wypadaloby zgłosic to molestowanie seksualne, żeby mieli cokolwiek gdyby okazało się że tak traktował regularnie swoje klientki. Potem można o sprawie mówić lokalnie, w grupach tematycznych. Wykop to ostatnie miejsce gdzie powinna sie opublikować i to jeszcze z jakims dowodem np.
@Tywin_Lannister: Ona myśli że to zabawa, a spieprzy tak gościowi życie, że ten sobie zaraz naprawdę coś zrobi. Ma teraz prace, rodzine normalne życie, a w jednej chwili to runie i gość zostanie gwałcicielem i pójdzie siedzieć. Nigdzie go już nie zatrudnią w tym zawodzie po takiej akcji. A wszystko przez głupi post na wykopie i jakieś pewnie urojenia różowej, bo pierwszy raz miała robiony tatuaż blisko cipy. Ja myśle że