Wpis z mikrobloga

@pyroxar: Nie znam się w ogóle na siłowni, ale sporo czytałem, ostatnio jakiś mirek wstawił zdjęcie po dwóch latach i było to może 2/10 tego co widać na zdjęciu. Szczerze to nie chce mi się wierzyć, że można tak wyglądać w rok-dwa lata, myślę że po kilku jak najbardziej, ale trzeba mieć dietę, nawet ćwiczenia nie są tak ważne jak dieta, bo ćwiczeniami tylko palisz mięśnie, a potrzeba składników odżywczych żeby
@pyroxar: @Musiek_: oczywiście że można to zrobić bez kłucia. Ale nie w jego przypadku xD. Zależy jeszcze ile mu to zajęło. Normalnie może ze 3 lata? Oczywiście z dobrze dobraną dietą i treningiem. Oczywiście oni wszyscy na insta po przeczytaniu kilku artykułów zdobywają magiczną wiedzę i takie sylwetki osiągają sami bez niczyjej pomocy. Co jest nie możliwe no takie osoby na początku nie potrafią określić nawet swojego bilansu kalorycznego i
@muadzik: Bilans kaloryczny? Jesz tyle żeby było 0.5kg na plus w ciągu tygodnia. Jak jest więcej to jesz mniej i odwrotnie. Plan? Greyskull LP pozdrawiam.
@pyroxar dobra dieta (rygorystyczna) + dobry plan treningowy + kreatyna = taki efekt. Ja w 3 miesiące ćwiczeń osiągnął bardzo podobny efekt. Jak ktoś nie wierzy to mogę wysłać priv zdj przed i po.
@Musiek_ Owszem nie trzeba się kłuć ale za to trzeba poświęcić o wiele więcej czasu niż kolega ze zdjęcia. Zrobily mu się lekkie kulki na sutach a to oznacza że albo dopiero wchodzi w okres dojrzewania albo właśnie nacorvia małpiszona w dope. :)