Wpis z mikrobloga

daily reminder ze #antynatalizm to tylko maska na przykrywajaca nienawisc do dzieci


@cppguy: Przez niepoprawne tagowanie przez @KacapRemover: rzeczywiście mógłbyś odnieść takie mylne wrażenie. Wiele osób niepoprawnie taguje antynatalizm we wpisach nie mających z nim niczego wspólnego, takich jak ten. Natomiast antynatalizm to nie jest niechęć do dzieci. Jest to w uproszczeniu pogląd etyczny, w myśl którego prokreacja jest niemoralna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KacapRemover: wczoraj byliśmy ze znajomymi w restauracji, dzieciaki oczywiście latały puszczone samopas, nagle podbiega gowniak i dotyka talerz znajomej bez żadnego słowa. Po #!$%@? go, powiedział, że bawią sięga Simon mówi i musiał dotknąć białego, no ja #!$%@? XD
ja mam córkę i sam wybieram knajpy, ktore się nadadzą dla dzieci. Mam z tyłu głowy, że mogę kogoś wkurzać


@Bdzigost: a jak komuś będzie przeszkadzało jak kaszlniesz to przeprosisz go i wyjdziesz? Niektórym wszystko przeszkadza. Jak dzieciak drze mordę to wychodzisz z nim na zewnątrz żeby się uspokoił. Po co robić raban o tak prozaiczną czynność jak żarcie w restauracji?
@mojaprawdajestmojsza: popyt podaż. Takie miejsca mogą mieć wzięcie
@mojaprawdajestmojsza: też podoba mi się taka opcja, że wszystko dla wszystkich jeśli tylko przestrzegają reguł. Dziecko jest grzeczne, siedzi na miejscu i normalnie się komunikuje bo nie jest wychowywane przez patologię bez kwalifikacji? Spoko. Madka pozwala piłować ryja gówniakowi bo "jest już zmęczona uspokajaniem go"? Won bez możliwości dokończenia posiłku