Wpis z mikrobloga

Nie za bardzo rozumiem całego płaczu na tagu #przgryw zwłaszcza gdy chodzi o wygląd. Najlepiej jest heheszkować i deprecjonować czyjś wygląd tylko dlatego, że wyglądasz gorzej, bo nie włożyłeś w to minuty pracy.

- sylwetka
Przecież tez mityczny lekki zarys mięśni buduje się latami, poprzez aktywność jakakolwiek + dbanie o siebie i to żadna tajemnica. To nie jest tak, że nagle 3 miesiące pochodzisz na siłownie i swój zgarbiony skinny fat tyłek stanie się atletą. Wybacz, to tak nie działa. Całe życie nic nie robiłeś, tylko waliles konia na zmianę z graniem w gry, miej tylko i wyłącznie wyrzuty do siebie. Zreszta o czym my mówimy, najwięcej ruchają w klubach ci z brzuchami.

- włosy/zarost
Oczywiście geny, ale jest mnóstwo przystojnych facetów łysych, z zakolami, bez brody. Tak naprawdę w każdym wariancie jest facet, który podoba się kobietom. Kwestia wybrania sie raz do dobrego barbera, który doradzi. Do tego przeglądanie social media i znalezienie kogoś z podobnymi rysami. Zawsze niedoskonałości można tez zakryć dużymi okulary, wystarczy serio chcieć…

- styl
Tutaj to już kompletnie nie rozumiem. Wszystko podane na tacy, ogranicza was jedynie #!$%@?, ograniczony mózg. Idziesz do pierwszej lepszej Zary. Kupujesz spodnie, spodenki, bluze, koszule, t shirty i wyglądasz jak człowiek, a nie informatyk maminsynek. Wystarczy ubiór jak poniżej, warty 300zl.

- pewność siebie
Psycholog i kwestia doświadczenia. Jak ze wszystkim, spotkasz sie 100 razy z kobietami, będziesz wiedzieć jak gadać z każda.

Najważniejsze to chcieć i naprawić głowę od #!$%@? myślenia. #przegryw to stan umysłu, change my mind, najlepiej osoby spod tagu, chętnie wam naprostuje głowy.
#bekazprzegrywow #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_165882223654QDfZdKD1zK993lfIFdJj.jpg
  • 26
@30062018: Wartościowy wpis ale obawiam się że do zamkniętych przegrywowych głów nie trafi bo większość tych ludzi nie potrafi przyjąć żadnej argumentacji że można cokolwiek zmienić w swoim życiu.

Próbowałem już wiele razy dawać jakieś rady ale najczęściej się spotykałem z odpowiedzią "nie mam kwadratowej szczęki ani 190 cm wzrostu i dlatego nie mogę znaleźć kobiety i być szczęśliwy, czego nie rozumiesz normiku" xDD
najlepiej osoby spod tagu, chętnie wam naprostuje głowy.


@30062018: nie naprostujesz bo im się już nie da. Przegrywy mają zryty łeb przez wykop. Po za tym albo to bait albo zwyczajnie #!$%@? głupoty.

To nie jest tak, że nagle 3 miesiące pochodzisz na siłownie i swój zgarbiony skinny fat tyłek stanie się atletą. Wybacz, to tak nie działa


To co? Mają nie chodzić na siłownię? 3 miesiące to już widać efekty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@30062018: na #przegryw chodzi o to, żeby sobie ponarzekać i żeby inni bracia w #!$%@? poklepali wirtualnie po plecach. Tylko tyle. Nie próbuj tu nikomu dawać rad, bo zaraz Cię zwyzywają od normików, oskarków i że #!$%@? wiesz o życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) też ten błąd popełniłem i dawałem rady (trochę mądrzejsze od "idź pobiegaj" xDD) ale i tak jestem Oskarek i mam spieprzać z tagu
@30062018: Też tak myślałem, ale widzę, poza tymi ludźmi którzy mają 0 motywacji, są tu też tacy którzy mają jakąś większą/mniejszą niepełnosprawność i to im na pewno nie ułatwia pracy nad sobą. Na pewno widziałeś na mieście jakieś powykręcane dzieci, z ostrym Tourettem czy czymś takim, tacy pewnie też tutaj są i im te rady mogą nie pomóc.
xDD Ja za same spodnie daję po 140-150 zł. Bluza tyle samo. A wcale nie kupuję jakichś #!$%@? ciuchów tylko taki zwykłe z sieciówek. Ten ubiór ze zdjęcia to o wiele więcej hajsu niż 300 zł. Same buty kosztują 200-300 zł. Po za tym codziennie w tym samym będziesz chodził? Taki typowy przegryw to całą szafę pewnie musi wymienić żeby wyglądać jak człowiek.


@Fanatyk_Wedkarstwa: Niekoniecznie, jak wypolujesz coś z przeceny z