Wpis z mikrobloga

Z mojego doświadczenia wiem jak pracowałem w MM to raczej ludzie tam nie chcą ci gówna dać bo do 30 dni i tak masz zwrot i potem taki rozpakowany ciężej sprzedać przez co ciężej premie zrobić. Ale co innego jak masz np laptop Acer i Asus dokładnie te same parametry ale jeden jest w lepszej cenie, a oni mają np deal z Asusem to będą wciskać asusa mimo że nie ma różnicy
@bukimi Pracowałem w RTV Euro AGD i miałem kiedyś klienta, który szukał laptopa do internetu i nauki. Polecam mu laptopa za 1500zl który będzie w sam raz, a ten ze jemu się podoba ten mały 13 cali z asusa bo jest lepiej wykonany, a ja do niego, że tu jest Celeron i 128gb, że zostanie mu po systemie jakieś 40gb max a co dalej? A cena jego była 1250, więc 250 lepiej
Nie zgadniesz kto wrocil po około miesiecu na reklamacje bo w laptopie nie da się zainstalować aktualizacji i komputer jest popsuty XDDD


@Kefaveli: O panie. Reklamacje to jest w ogóle temat-rzeka.
Facet przynosi "niesprawny" dysk zewnętrzny. Okazało się, że jego stary dziad PC nie daje dość napięcia na USB. I dysk uruchamia się na chwilę i gaśnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@maly_ludek_lego: 2 lata temu doradzałem kumplowi w sprawie tv, wahał się między 2. Ja mu powiedziałem co uważam i podszedłem sobie pochodzić. Kumpel zaczął pytać sprzedawcę, typ mu całkowicie odradził jeden model i wciskał całkowicie coś innego. Poustawiał 2 obrazy i wciskał że w tamtym lepszy obraz. Gdzie 3 randomowych osób potwierdziło, że w tym co wciskał jest gorszy xD ostatecznie znajomy przystał na moje a sprzedawca miał minę jakbym mu
pamietam, jak przyszedlem po kokretny model telewizora, którego nie było na ten czas i koleś zaczął mi wciskać jakieś tałatajstwo marki no nejm. Mówie mu, że to gunwo i żeby sobie wsadził, a ten na to, no to zamiast Pańskiego modelu marki X może tak gówno nonejm numer 2? Czy oni ludzi mają za idiotów?


@maly_ludek_lego: Miałem tak samo jak przyszedłem oglądać model sony i wciskał mi Philipsa bo ambilight bla