Wpis z mikrobloga

#gielda #inwestowanie #newconnect #gry

Niedługo premiera gierki world word 3 polskiego studia farm51; kumpel trzyma w tym 150k żetonu i poczułem się tym mocno namówiony :) gierka wyglada dobrze i raczej się nią świat gamingowy mocno jara.
Przed premierą może kurs wywalić na orbitę; pytanie czy oby na pewno xD
Ktoś coś? Bo nie wiem czy dalej pakować w BTC i w shity czy jednak na chwilę zainteresować się czymś innym niż crypto.

https://m.bankier.pl/notowania/new-connect/FARM51
  • 31
Jest to obecnie najbardziej ambitna gra w trakcie produkcji wśród polskich spółek,


@Adamex91: I to jest problem właśnie - IMHO studio nie uciągnie aż tak ambitnego projektu. I tego można być pewnym, skoro gra jest aż tyle produkowana.

OIDP żadna ich wcześniejsza gra nie była wielkim hitem, choć były nieco bardziej odkrywcze od WW3. Jedynym co działa na ich korzyść to to, że produkowali wcześniej gra FPS.
Myślisz że to na ludzi nie zadziała? :)


@Adamex91: Bardziej by zadziała remaster de_dust. No fajnie, fajnie, technologia fajna, ale ja jako mieszkaniec Default City Owszem, pobiegałbym po wirtualnym centrum w strzelance, ale na dłuższą metę najważniejsze jest zbalansowanie mapy do multi.

Do tego, co najważniejsze - robiąc realną lokacje ZAWSZE znajdą się ludzie wytykający błędy, nieścisłości i tak dalej. Rysując centrum miasteczka i potrzebując zablokować przejście po prostu dorysujesz tam
aha i w planach są takie mapy jak nowy York, Tokio, park Yosemite, strefa zdemilitaryzowana Korei. Widać je w którymś trailerze. Myślisz że to na ludzi nie zadziała? :)


@Adamex91: Mogliby i wymienić 100 nowych map które dodadzą, obietnice nic nie kosztują a czy zadziała na ludzi? Mało to jest gier które przeszły na F2P, dostały zastrzyk graczy na 2 tygodnie i później serwery zamknięto?
Życzę grze jak najlepiej, ale jeżeli
@Adamex91: Widziałem ze wywaliło ponad 20%, patrzę na ten projekt z ciekawości ale nie zdecydowałem się na wejście, życzę wszystkiego dobrego projektowi, jeżeli to prawda co piszą hurraoptymisci to czas na kupowanie i tak jeszcze jest skoro to ma być na 160 a później to the moon :)- na bankierze mocna przepychanka i niewybredne komentarze ale to pod każdą spółką to samo bagno; ja mam wątpliwości bo steam to raczej nie
Bankier to bagno ale da się wyłapać wartościowe treści.
A co do zarobku to co ty, nawet nie jesteśmy w połowie tego na co się nastawiam i wciąż poniżej ceny sprzed roku. Tu zawsze chodziło o jedno, albo ludzie będą grać i wydawac kasę albo nie. Jeśli gra będzie działać w miarę (a problemy z serwerami na starcie mają nawet CODy i BFy) to będzie i kasa, a co za tym idzie
@Adamex91: Widzę po ocenach na steam że gra się przyjęła. No widać 4 lata w produkcji (przepraszam PONAD 4 lata bo przecież ta gra przed swoją premierą nr 1 też trochę powstawała) zostały dobrze spożytkowane. Martwi trochę spadek o prawie 3k graczy z soboty na niedzielę ale ci co zostali to pewnie skinów kupują sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)