Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@localoca: Wiadomo że winny jest człowiek , bo wziął psa nad którym nie umie panować , dodatkowo rasę której odwala i jest niebezpieczna. Kiedyś się pytałem takiego właściciela amstafa czy innego czy on się nie boi że temu psu coś nie odwali i nie pogryzie kogoś, to oczywiście twierdzenie że to rasa nie jest winna tylko ludzie i ich amstaf jest milutki , to ja się pytam czy chodzi na jakieś
Pobierz lentilek - @localoca: Wiadomo że winny jest człowiek , bo wziął psa nad którym nie um...
źródło: comment_1658728671iGBr61ZMmQXwvixO2I2HjM.jpg
@Swiety_Marcin: ale czy te naturalnie niebezpieczne psy żyją gdzieś naturalnie czy problemem jest niewłaściwa hodowla prowadzona przez nieodpowiedzialnych ludzi którzy biorą jedne z najniebezpieczniejszych zwierząt domowych i traktuja je jak zwykłe psy? Debilem jesteś Ty i jeśli jeszcze nie masz takiego psa to powinieneś o tym pomyśleć. Jeśli cię zagryzie to będziesz kompletnym przypadkiem debilizmu bo póki co brakuje Ci tylko piątej klepki.
Chcesz mieć takiego psa? To się do tego przygotuj i licz z konsekwencjami.


@Swiety_Marcin: tylko że to nie jest w żaden sposób regulowane a powinno być. Ja może mam skrajny pogląd i uważam że takie rasy w ogóle powinny być zakazane, no ale to się niestety nie stanie, więc przynajmniej powinno się przejść jakiś egzamin i testy psychologiczne, plus obowiązkowa tresura takich psów.
Wszyscy jesteście debilami. Proponuję zutylizować wszystkie niebezpieczne zwierzęta. Najlepiej jakaś ustawą. Jak idiota wejdzie na wybieg niedźwiedzia, to też niedźwiedź jest winny? Chcesz mieć takiego psa? To się do tego przygotuj i licz z konsekwencjami. Przede wszystkim zacznij myśleć, najlepiej jak pies. Nie pozdrawiam.


@Swiety_Marcin: Niedźwiedź jest dzikim zwierzęciem i jest na wybiegu albo w lesie. Nikt nie trzyma niedźwiedzia w mieszkaniu, nikt nie puszcza niedźwiedzia luzem na osiedlu mieszkalnym. O
@DeadIy: Większość ludzi nie nadaje się do posiadania psa. Nie szkolą, dają się zdominować przez własne psy. Jak jest to Yorkshire terier lub West Highland White Terrier to wszyscy się śmieją jak szczeka i ustawia ludzi po kontach. Ale zapytaj ile ludzi jest w stanie zajrzeć do jamy ustnej swoim psom i podać im tabletkę, codziennie podawać pastę do zębów lub szczotkować zęby, albo podawać krople do oczu / maści bez
Ale ja się z wami wszystkimi zgadzam. Tylko #!$%@? mnie bierze, jak ludzie piszą, że pitbulle to ścierwa itd. To nie wina psa, że pańcia dała się zdominować i nawet nie ma o tym pojęcia.


@Swiety_Marcin: Ale ja uważam, ze to jest wina psa. Bo nawet niestabilny emocjonalnie labrador czy pomeranian nie wygryzie swojemu człowiekowi twarzy. Bo te psy po prostu nie maja takiego mordu w sobie. Owszem każdy pies może
@DeadIy: Ja można trzymać psa w domu, przecież takiemu może coś odwalić i zagryźć człowieka nawet podczas snu. Powinni w ogóle zakazać trzymania psów, kota jeszcze rozumiem bo to miłe i przyjazne zwierzątko. A z psem nigdy nie wiadomo. Już tyle było przypadków pogryzień przez te zwierzeta. Strach takie coś trzymać w domu.
  • 35
@lentilek przecież te małe gówna są najbardziej agresywne bo ich właściciele mają #!$%@? na wychowanie psa. Mogą go wziąć za kark i spacyfikować łatwo więc nie trenują z nim w ogóle. Pewnie, spotkałem dobrze zsocjalizowane chihuahy, pomeriany czy inne jamniki, ale większość z nich to psy niewychowane, strachliwe i co za tym idzie agresywne. Nie słyszymy o atakach bo takiego psa łatwo kopnąć albo uciec przed nim.

Większość właścicieli psów nie potrafi