Wpis z mikrobloga

@Blaskun: tak, tak. Pewnie stąd 97% pozytywnych na Steam i 84/8.9 na Metacritic, bo ludzie lubią koty ¯\_(ツ)_/¯. Gra jest po prostu dobra i tyle. A hype na nią był całkiem spory, bo na długie miesiące przed premierą pisały o niej portale branżowe, a w dzień premiery na wielu streamach to był główny temat. Hype i oczekiwania były spore, ale gra się obroniła. Jest dobra. Wyróżnia się na tyle gier AAA,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Blaskun: Widzisz ja doceniam mocno gry, w których twórcy dokładają wszystkiego by nie zaburzyć immersji i Stray robi to doskonałe. Żadnego wrzucania politycznie poprawnych treści by zadowolić ludzi którzy w gry nie grają, a po prostu gra dla graczy.
Poza tym to ciekawy pomysł, coś świeżego w świecie oklepanych motywów. I co złego w tym, że użyto kota jako głównego bohatera? To tylko świadczy że twórcy rozumieją kulturę Internetu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@maly_ludek_lego: Ja nie mam problemu z wątkami homoseksualnymi czy typowo że środowiska LGBT , ja mam problem z tym, że tego treści wcale nie są kierowane do tych społeczności, a po to by zadowolić inwestorów, żurnali, którzy będą się rozpływać nad "diversity" i innych ludzi, którzy w te gry nie grają. Jeśli twoja gra jest dobra to nie musisz uwzględniać tych mniejszości by ich do niej przyciągnąć. Dla przykładu mogę podać
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: jakis czas temu pisalem z jakims wykopkiem, bo nie wierzyl ze gra ktora podalem to przyklad dobrego crpg. I ostatecznie to co pisal odczytuje jako bycie fanem gowna zapakowanego w papierek xD ze liczy sie dla niego aby bylo napchane duzo rzeczy, a nie mechaniki i immersywnosc. Tylko pusty swiat ktory po prostu ma duzo rzeczy #!$%@? i wydaje sie byc pelny.

To taka klasyczna roznica miedzy Action vs Adventure