Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: No jeśli utożsamiasz wybawienie się ze spędzaniem czasu z mężczyznami, ale nie na seksie, to tak faktycznie może być. > Tylko że pamietaj, aby przyszłemu partnerowi mówić o takich przygodach. Chyba nie chcesz budować wartościowej relacji na fundamentach z kłamstw i tajemnic?

@TheGreenBastard: no ja nie mam takich doświadczeń ( w sensie nigdy nie miałam "niezobowiązujących przygód"), ale czytając wykop mam coraz częstsze myśli, by tego spróbować.
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Bronisz oszustki, która do tego prowadzi rozwiązłe, materialistyczne życie i manipuluje ludźmi? Jak można upaść dopiero co krytykując oszustów co do wieku? Coraz bardziej się skłaniam ku temu narcyzmowi. Strasznie to powierzchowne, a nie "romantyczne i głębokie" jak starałaś się kiedyś ukazać. Zwykła maska.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: ale to wykop właśnie mówi: mam to robić. Ja sama nie lubię towarzystwa obcych ludzi. Wykop mówi, że kobiety do 30 balują (ja nie balowałam ¯\_(ツ)_/¯).

Bo jak się czyta wpisy o tym, że kobiety po 30 mają kilkadziesiąt partnerów za sobą ( z czym ogólnie się nie zgadzam) i trzebaje tak samo traktować, to mimo wszystko wchodzi myśl na zasadzie: i tak mnie tak będzie traktować, więc lepiej
  • Odpowiedz
Bo jak się czyta wpisy o tym, że kobiety po 30 mają kilkadziesiąt partnerów za sobą ( z czym ogólnie się nie zgadzam) i trzebaje tak samo traktować, to mimo wszystko wchodzi myśl na zasadzie: i tak mnie tak będzie traktować, więc lepiej się zabawić. Moi tak jest. Wykop bardziej przekonuje do zabaw niż grupy "norników".


@Nowelizacja: Wykop to zbiorowisko użytkowników o różnych poglądach. Zwyczajnie nie da się słuchać wszystkich
  • Odpowiedz
i tak mnie tak będzie traktować, więc lepiej się zabawić


@Nowelizacja: Czytaj dalej treści ludzi z którymi i tak się nigdy nie umówisz i dostosuj zachowania pod nich. Daleko zajedziesz. To tak jakbym słuchał patusów, że szanują tylko złodziei, więc zacznę być złodziejem. Co w tym mądrego? I ambitnego?

No bo jak pogodzisz fanów robienia jednej idei i anty-fanów tejże?


@TheGreenBastard: Normalnie. Wybierze sobie to co pasuje jej
  • Odpowiedz
Bronisz oszustki, która do tego prowadzi rozwiązłe, materialistyczne życie i manipuluje ludźmi? Jak można upaść dopiero co krytykując oszustów co do wieku? Coraz bardziej się skłaniam ku temu narcyzmowi. Strasznie to powierzchowne, a nie "romantyczne i głębokie" jak starałaś się kiedyś ukazać. Zwykła maska.


@nowywinternetach: mówimy o 19latce. Ile ty masz lat 30+? Weź, wyluzuj. Te "randki" i tak były z dużo starszymi chłopakami, którzy zazwyczaj mogą się wyróżnić od
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Wyluzuj, niech się bawi hehe i oszukuje ludzi. No ciekawe czy jakbyś ty była ofiarą oszustwa, manipulacji i naciągactwa ciekawe czy byś nie beczała i nie tworzyła jakiejś propagandy, że mężczyźni to ciule.

W to też celowali (dlatego tak łatwo umawia takie randki). To nie jest działanie bezinteresowne.


Dziękuję za kolejne potwierdzenie dysfunkcji emocjonalnej, bo w tym momencie obwiniasz ofiarę i tworzysz stygmatyzujący jej obraz, jakby sama tego chciała, a w ogóle to ma złe cechy. Dowodów masz na to
  • Odpowiedz
Wyluzuj, niech się bawi hehe i oszukuje ludzi. No ciekawe czy jakbyś ty była ofiarą oszustwa, manipulacji i naciągactwa ciekawe czy byś nie beczała i nie tworzyła jakiejś propagandy, że mężczyźni to ciule.


@nowywinternetach: Wiesz, może jakiś autystyk podobny do mnie się trafi, ale no umówmy się - oni w większości chcieli zaimponować jej pieniędzmi (żeby wyróżnić się od jej rówieśników).

Najlepsze jest to, że to działa niezależnie od wieku
  • Odpowiedz
oni w większości chcieli zaimponować jej pieniędzmi (żeby wyróżnić się od jej rówieśników).


I co w tym złego? Czy za to, że ktoś chce czymś imponować, lub pokazać, że mu zależy to należy go skarcić? To tak samo jak kobiecie byś powiedziała, że ubrała się ładnie to można ją zgwałcić, lub oszukać. Bo chciała zaimponować mężczyźnie .WTF?

@Nowelizacja
  • Odpowiedz