Wpis z mikrobloga

Masz wygląd to możesz być największym ściekiem.


@dzkeson: Ale to tylko inni na to pozwalają, którzy nie powinni pozwalać. Każdy powinien sumienie sobie ustawić tak, by za wygląd nie zmieniać myślenia. Potem mówisz, że nie ma co p-----m myśleć, jak ci co płacą, a to jest to samo przecież.

Pytanie czy ta z gownianym charakterem jest taka dla wszystkich, czy dla swojego wymarzonego boja juz jest milutkim
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Przyznam się, że już się zagmatwałem w tym wątku. Trochę zmieniłeś moje podejście w sumie, nie wziąłem pod uwagę osób, które mogą cierpieć z samotności, a wykorzystywanie ich braku umiejętności z kobietami faktycznie byloby c-----e. Uważam jednak, że ona spotyka się raczej z tymi którzy mają mózgi w mosznach, co oczywiście jej nie usprawiedliwia ale tych mi jakoś nie szkoda. Jeden warty drugiego.

Dzieki za rozmowe, dobranoc ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowyslonikx: super zabawa, a wiesz, że publikując takie rzeczy wpisujesz się w art. 286 k.k. celowo wyłudzasz od tych ludzi pieniądze wprowadzając ich w błąd. Znajdzie się jeden chętny i będziesz się bujać po sądach, bo zachciało ci się śmieszkowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: sam jesteś głupi bagatelizując to wykroczenie. Już samo to, że chciała blika od kogoś sprawia, że poszkodowany może pójść na policję. Nawet nie musi, wystarczy, że ktoś z wykopków to zgłosi, że laska w necie się chwali jak to oszukuje facetów na darmową kolacje i bliki. Mało to spraw było o wyłudzenia facetów czy kobiet, które wykorzystywały bezradność ofiary i czerpały z tego korzyści?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: tak, dokładnie tak działa wymuszenie. Wystarczy samo to, że czerpie korzyści materialne wykorzystując swoją pozycję i mamiąc swoje ofiary. Weź poczytaj sobie o sprawach gdzie ktoś podaje się za generała armii USA i obiecując spotkanie prosi o przelanie pieniędzy. Takich spraw jest sporo a autorka tego posta myśli, że złapała pana Boga za nogi. Żeby się nie zdziwiła za chwilę.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: dobre wycieranie mordy k------a xD
D--y na only fans też się nie ruchają.
J---ć spermiarzy, sami sobie winni, ale dostawanie czegoś za friko to dla mnie upadek moralny. Nie masz co się tłumaczyć, też jesteś k-----ą, ale w innym aspekcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz