Wpis z mikrobloga

założyłem tu konto specjalnie żeby wam napisać że wcale nie jest tak źle. Dxiewczyna ma 20lat, dopiero poznaje życie i robi głupie rzeczy. Jak dobrze pójdzie to kiedyś się ogarnie i będzie się tego wstydziła sama przed sobą. Dodatkowo problemem jest to że jest atencjuszką i spuszcza się nad tym publicznie. Teraz o was. Kibicujecie jakiejś dziewczynie która rucha oszukuje innych facetów bo sami jesteście tak bardzo niezadowoleni ze swojego życia że
  • Odpowiedz
I co w tym złego? Czy za to, że ktoś chce czymś imponować, lub pokazać, że mu zależy to


@nowywinternetach: chodzi o to, ze oni wcale pewnie nie czuja się wykorzystani xD Racjonalnie podchodzą do tego i wiedza, ze pewnie związek z tak różnica wieku będzie wymagał jakiejś formy sponsorowania. To jedno.

Drugie jest to, ze mężczyzna, który proponuje zapłacic pierwszej randce robi to na własne ryzyko. Nie wiadomo przecież,
  • Odpowiedz
chodzi o to, ze oni wcale pewnie nie czuja się wykorzystani xD


To tylko Twoja opinia, która ponownie - ma usprawiedliwić sprawcę niemoralnego zachowania, a ofiarę potraktować łagodnie. To tak jakby mówić, że zgwałcona w sumie to lubiła seks, bo miała orgazm.

Racjonalnie podchodzą do tego i wiedza, ze pewnie związek z tak różnica wieku będzie wymagał jakiejś formy sponsorowania. To jedno.


Nie
nowywinternetach - > chodzi o to, ze oni wcale pewnie nie czuja się wykorzystani xD 
...
  • Odpowiedz
chodzi o to, ze oni wcale pewnie nie czuja się wykorzystani xD

To tylko Twoja opinia, która ponownie - ma usprawiedliwić sprawcę niemoralnego zachowania, a ofiarę potraktować łagodnie. To tak jakby mówić, że zgwałcona w sumie to lubiła seks, bo miała orgazm.


@nowywinternetach: przecież ci pisalam, duzi starsi mężczyźni chcą popisać się pieniędzmi, bo wiedza, ze w tym zazwyczaj maja przewagę. Czasami działa, czasami nie. Tutaj to będzie inaczej wyglądac niż takie stereotypowe związki z tindera miedzy rówieśnikami.

Te wszystkie baby co tak mówią, że facet musi ryzykować, musi zapraszać sam, musi płacić, bo musi pokazać, że mu zależy teraz zostały odkryte, że w sumie to randka może być jedna więc na kiego grzyba on
  • Odpowiedz
przecież ci pisalam, duzi starsi mężczyźni chcą popisać się pieniędzmi


@Nowelizacja: Zataczamy koło. To, że ktoś się popisuje czymkolwiek nie oznacza, że można go źle traktować i uważać, że on w sumie to tak lubi. Po prostu niektórzy muszą starać się bardziej by kogoś zdobyć, ale to nie oznacza, że należy ich poniżać, czy wykorzystywać ich naiwność. Gdzie moralność utopiłyście?

Ja tam preferuje spacery - bon można się poznać, nie a niezręcznej ciszy (zawsze można rozmawiać o jakiś rzeczach na widoku)
  • Odpowiedz
No nie podobają nam się z reguły dużo starsi mężczyźni, najwyższa pora to zaakceptować.


@Nowelizacja: Jednym podobają, innym nie. Ale jak się ci nie podoba starszy chłop to nie umawiasz się z nim i nie gnębisz go, nie wykorzystujesz, nie okłamujesz, nie wykorzystujesz. Po prostu olewasz gościa i mu życzysz najlepszego, ale nie z tobą. Proste. Ty ojca w ogóle miałaś? Nie wytłumaczyli ci rodzice podstaw moralności, żeby tak to
  • Odpowiedz
Ty ojca w ogóle miałaś?


@nowywinternetach: Mam bardzo dobre kontakty z ojcem On sam spotyka się z 15 lat młodsza kobietą, ale jak ja bym próbowała spotykać się z o tyle starszym mężczyzna, to by mnie wyśmiał (ciekawe dlaczego).
  • Odpowiedz
On sam spotyka się z 15 lat młodsza kobietą, ale jak ja bym próbowała spotykać się z o tyle starszym mężczyzna, to by mnie wyśmiał (ciekawe dlaczego).


@Nowelizacja: Może jest równie niedojrzałym narcyzem stosującym podwójne standardy? Tak to jest jak ktoś uważa "mi wolno, innym nie". Albo "kobietom wolno, mężczyznom nie". Typowe poczucie wyższości.

Związki z dużą różnica wieku trochę inaczej funkcjonuja, wtedy patrzy się na inne cechy niż wygląd.
  • Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi. Ja skończyłem bardzo dobrze ale!... droga jaką przeszedłem do tego miejsca w ktorym jestem byla dluga i kręta jak jasny #!$%@?. Kosztowalo mnie to bardzo duzo wysilku i zaangazowania.


@dzkeson: a w jakim wieku zacząłeś się zmieniać? Bo opka ma 19 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jej życzę jak najlepiej, niech idzie na medycyne i spelnia marzenia. Obawiam sie tylko,
  • Odpowiedz
Może jest równie niedojrzałym narcyzem stosującym podwójne standardy?


@nowywinternetach: Nie, jest bardzo dobrym ojcem, którego kocham i mam z nimi bardzo dobre kontakty. Jest troch gorszym mężem, ale koniec końców przepisał całość największego mieszkania na mame, żeby ja zabezpieczyć na emeryturę. Jakoś strasznym mężem chyba nie jest.

Tak to jest jak ktoś uważa "mi wolno, innym nie". Albo "kobietom wolno, mężczyznom
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Ja się z Tobą zgadzam, jakieś doświadczenie trzeba mieć w relacjach. Pytanie tylko czy ten sposób poznawania ludzi jest właściwy i daje jej jakiekolwiek korzyści poza lajkami na wykopie.

Zacząłem się zmieniać w wieku 20. Z tym, że zauważ, że ja zaczynałem z pozycji syfu, więc u mnie moglo byc juz tylko lepiej. Ona wydaje sie, ze jest w dobrej pozycji. Byleby z tej dobrej pozycji nie dewoluowala tylko
  • Odpowiedz
@dzkeson: Jakby nie robiła dla hajsu to by go nie brała i innych korzyści. Liczy się cel - dojenie frajerów, wodzenie za nos, manipulowanie i oszukiwanie ich. A że przy okazji jest kasa to drugi plus. Moralność patologii. Złodziej też tak myśli. Aby kogoś udupić, aby skorzystać, aby się pochwalić przed kolegami, że okroił kogoś i jest cool. To jest to samo tyle że jak kobieta robi to społeczeństwo stara
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: ile tego hajsu? 30zl dziennie. Myslisz, ze jej rodzice jedzenia na chacie nie dają? XD

Pisala, ze ma najdluzsze wakacje w życiu i chce sie pobawić. Zgadzam sie z Toba, ze robi #!$%@? ale nie uwazasz, ze tym frajerom sie takie traktowanie jak smiecia nie nalezy?
  • Odpowiedz
ile tego hajsu? 30zl dziennie


Nieważne ile. Zaraz się okaże, że w sumie to można babci ukraść 50zł bo co to jest, przeżyje. Ile tu mamy relatywistów moralnych...

Pisala, ze ma najdluzsze wakacje w życiu i chce sie pobawić.


To
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Takie czasy. Mężczyźni są naiwni, płacą chory hajs za oglądanie stópek na onlyfans i z niedoboru seksu spermią do każdej możliwej laski w nadziei na dymando, a laski to perfidnie wykorzystują... jak widać zresztą.

Co trzeba mieć w głowie, żeby wysłać nieznajomej lasce hajs? Nie trzeba być policjantem, żeby wiedzieć, że taki koleś będąc taką fajtłapą szkodzi społecznie upodlając wizerunek faceta w oczach laski. Teraz wyobraź sobie, że jest
  • Odpowiedz