Wpis z mikrobloga

@dzkeson: Nadal to nie uprawnia do gnębienia ich. Oni nie robią nic złego w podejściu moralnym. Za to te dziewczyny - tak.

A to, że w twoim odczuciu nie są godni szacunku nic nie zmienia. Nie łamią moralności tym, że płacą za uwagę od kobiety. Ja nawet im współczuję, bo to są goście często niekochani, samotni i dla nich to jedyna okazja by mieć kontakt z kobietą. Albo nauczeni, że mężczyzna musi płacić by być odebrany jako męski. To są ofiary wzorców.

A dziewczyna z takiego wpisu jest absolutnie niemoralna i nie ma dla niej żadnego
  • Odpowiedz
takie doświadczenia mogą ich tego oduczyć


@NoHejCoTam: Mogą, a mogą doprowadzić do załamania, albo nienawiści do kobiet, bo tak często jest jak się było krzywdzonym. Bez sensu.

Najlepiej jest złamać te społeczne role, które przyniósł patriarchat, bo inaczej będą problemy.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Nie zgadzam się z Tobą. Nawet nie wiesz jakie ma to skutki. To tak jak wykorzystana laska ma uprzedzenia i mowi, ze wszyscy faceci to swinie, tak ona bedzie traktowac facetow jak bankomaty. Ten jej kupil to, ten ją zabral tu, ten wyslal jej kaske. Najgorsze jest wlasnie to, ze ona to dostaje za nic. Skąd się biorą te dzisiejsze wymagania? Wlasnie stąd. Kobiety teraz maja dostawac wszystko za
  • Odpowiedz
@dzkeson: Tak, wiem, zrzucasz winę na nich za wszystko co się dzieje na rynku matrymonialnym. Zaraz dojdzie jeszcze, że wina lewaków, feministek i mamy co przekazują głupie kanały na youtube czy głupie strony prawicowe.

Uważając, że dobrze te panny robią wykorzystując i oszukując facetów stawiasz je na piedestał tak jak oni, tylko za inne zachowanie. I nadal panny się czują super ze sobą z tym co robią gównianego. I nadal
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Nie uważam, że robi dobrze ale ostrzeganie kogoś kto myśli tylko i wylacznie fiutem nie działa, niestety.

Ci kolesie potrafią wysyłać 50 wiadomości dziennie, z zerowym skutkiem i dalej to robią. Ja rozumiem, że każdy kiedyś zaczynał ale w koncu czlowiek rozumny uczy sie na błędach i probuje czegos innego, nie?

Jezeli mowisz o tych samotnych to tak, to jak bicie leżącego w tym momencie. Ja myślałem bardziej o typowych Matich z osiedla, ktorzy mysla, ze nabija sobie licznik, zeby sie nim
  • Odpowiedz
Tępienie jej nic nie da, najwyzej wysra sie na ten wykop. Zaraz znajdzie pocieszenie na tinderze, gdzie jej przytakną na wszystko wiec to bez sensu.


@dzkeson: To tak samo jakby mówić, że oni znajdą kolejną na którą będą płacić nawet po odrzuceniu. No nie bardzo.

Lepiej ją ignorować i krytykować, niżeli pochwalać i dawać jej
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Problem jest taki, że jeżeli zbuntujesz się jako jednostka i stwierdzisz, że porzucasz swoje role społeczne to Ty sobie nie znajdziesz sobie partnerki i zostaniesz sam, dlatego nikt tego nie zrobi. A nie chcesz być sam to dołączasz do wyścigu i koło się zamyka, sam stajesz sie tego częścią, a samotny nikt być nie chce.

Dlatego jedynym rozwiązaniem dla faceta w dzisiejszych czasach jest ciężkie #!$%@? nad sobą i
  • Odpowiedz
stwierdzisz, że porzucasz swoje role społeczne to Ty sobie nie znajdziesz sobie partnerki


@dzkeson: No niekoniecznie. Niekoniecznie. Tyle, że wtedy musisz podobnie kontrowersyjną pannę sobie znaleźć, a nie idącą ze stadem owiec. To wymaga poszukiwań i trochę głębszych rozmów.

Dlatego jedynym rozwiązaniem dla faceta w dzisiejszych czasach jest ciężkie #!$%@? nad sobą i liczenie na fuksa, że trafi się jakaś z tych normalniejszych..


To też jakieś rozwiązanie. Rozwój nigdy zły
  • Odpowiedz
Nie wiem czy istnieją kobiety, którym podoba się facet, który nie przedstawia cech męskich


@dzkeson: Są takie, które nie wymagają stereotypowego mężczyzny, więc może mieć mieszankę cech. Najgorzej zrobić sobie presję na taką męskość z filmów, albo z więzienia, gangów, albo z patostreamów i patogal.

Zresztą są takie kobiety. Nie raz czytam, że same są 30 lat i wzdychają do jakiegoś artysty, który jest ciepły, emocjonalny, nieśmiały. Jaki problem, że nie są twardzielami?
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Problem jest taki, że takich kobiet jest bardzo bardzo niewiele, dlatego większość woli to przeboleć i dostosowac sie do sytuacji, bo znalezienie kobiety, ktora opisales to nie lada wyzwanie, dla niektórych moze graniczyc z cudem.

Co do płacenia. Nie mam osobiście problemu, żeby zapłacić pod kilkoma warunkami: znam ją trochę, ja zapraszam, ja wybieram miejsce, a ona mnie gdzies zabiera następnym razem.

Dlatego ze zdrowego punktu widzenia to najlepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakbyście byli kobietą, to też byście korzystali z takich frajerów


@prerogatywa: #!$%@?, byłem samotnym przegrywem, jedynie grube na mnie leciały, ostatnio też podstarzałe, ale jakoś ich nie wykorzystywałem, mimo że wręcz oferowały różne pomoce
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że takich kobiet jest bardzo bardzo niewiele


@dzkeson: Być może. Ja szczerze mówiąc coraz więcej takich spotykam odkąd przestałem siedzieć na tinderze, a wybrałem specyficzne miejsca zapoznania jak wolontariat, tam gdzie człowiek może wykazać się wrażliwością i dobrocią. I takie kobiety nie mają jakichś roszczeń, nie są takimi pustakami, nie chcą iść stereotypami.

Co do płacenia. Nie mam osobiście problemu, żeby zapłacić pod kilkoma warunkami: znam ją trochę, ja zapraszam, ja wybieram miejsce, a ona mnie gdzies zabiera następnym
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Nie no wiadomo, pisząc że znam ją troche - miałem na myśli osobiście, w realu juz po kilku spotkaniach.

W sumie wolontariat to ciekawe miejsce ale na moje nieszczęście przeważnie są tam kobiety, które mi sie nie podobają. Mnie niestety ciągnie fizycznie do tych sukowatych instagirl - z nimi znowu nie porozmawiasz, bo przeważnie beton, ostatnio bylem z 19stką na studniówce i naprawdę czasami mnie skręcało, a zapowiadało się
  • Odpowiedz
ciągnie fizycznie do tych sukowatych instagirl


@dzkeson: No to jest problem, bo najczęściej mają gówniane charaktery (do tego narcyzm) i mnie to odrzuca, więc nie tknąłbym. Wystarczy wyobrażenie sobie jak złe cechy mają, jakie to utrapienie będzie, ile roszczeń, ile pustoty. manipulacji, zazdrości, dram. Bezsens. A te z wolontariatu to raczej faktycznie skromnie, ale naturalnie i mogą być całkiem ładne. Czasem trzeba je trochę dowartościować, żeby się też trochę otworzyły,
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: No właśnie to jest ciekawe. Nieważne jakby mi się chciało ruchać.. otyłe laski wzbudzają we mnie obrzydzenie jeżeli chodzi o kontakty seksualne. Pogadać spoko jak najbardziej, nie hejtuje ale nawet przez myśl by mi to nigdy nie przeszło.

A też miałem różne oferty.. nawet od facetów ()/
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Tak to jest. Nie masz wyglądu to musisz czymś nadrabiać. Masz wygląd to możesz być największym ściekiem.

Pytanie czy ta z gownianym charakterem jest taka dla wszystkich, czy dla swojego wymarzonego boja juz jest milutkim misiem? I pytanie czy Tobie taka spokojna myszka z wolontariatu sie nie znudzi.

Nie masz tak, ze wchodzisz w relacje ze spokojniejsza ale mniej atrakcyjna i dopadaja Cie mysli, ze mozesz miec lepsza i
  • Odpowiedz