Wpis z mikrobloga

@wladdan: Gotowani to są ludzie, którzy łykają oficjalną narrację jak naiwne pelikany i nawet nie zwracają uwagi na podejmowane szkodliwe działania. Nic tu po mnie chyba, najpierw próbowałeś zrobić ze mnie prawackiego katola, nie pykło, to teraz pleciesz od rzeczy. Miłego trollowania, Saszka.
@armacoder: no pewnie że należy zaufać ekspertom w danej dziedzinie. Chociaż i tam zdania mogą być skrajnie różne. A nie słuchać typa co wali mądrości w rodzaju ziomek z osiedla.
Każdy kto po obejrzeniu kilku filmików tego typa myśli że przedstawia on jakaś wartość jest #!$%@? idiotom. Pozdrawiam
@Roman_: Jak tam, cztery daweczki wleciały? No i mam nadzieję, że maskę na pysku dalej nosisz, nie ma znaczenia że nieobowiązkowe, w końcu mamy straszną pandemię i eksperci zalecają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@armacoder: a nawet nie oglądałem o czym ostatnio #!$%@?ł i że to Covid. Chodzi mi tylko o słuchanie drącego mordę debila w jakimkolwiek temacie. Nawet jeśli mam w jakimś temacie podobne zdanie to po co mi idota który drze mordę? xD
A nie słuchać typa co wali mądrości w rodzaju ziomek z osiedla. Każdy kto po obejrzeniu kilku filmików tego typa myśli że przedstawia on jakaś wartość jest #!$%@? idiotom.

nie znam treści bo nie obchodzi mnie opinia idioty


@Roman_: nie znam treści, ale wiem że wali mądrości w rodzaju ziomek z osiedla i nie przedstawia żadnej wartości. Dobrze, Romuś, niech ci będzie, wracaj do swojego oświeconego czegoś tam, z mojej strony