Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Chcesz sobie coś symbolizować, to rób to u siebie na chacie, instytucje państwowe nie do tego zostały powołane. A co do spadania czegoś komuś z głowy, to przejedź się do wschodnich sąsiadów i spróbuj porozwieszać polskie flagi, coś czuję, że spadnie twoja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BayzedMan: Od zarania państwowości flagi obcego kraju były wywieszane w skolonizowanych i podbitych przez okupanta krajach. Jeśli ty naprawdę nie rozumiesz symboliki to nie mamy o czym rozmawiać. A teraz odmaszerować, twoi przyjaciele wymagają abyś im obciągnął z połykiem, w końcu musisz zrobić dla nich wszystko, bo tam wojna. xD

@wladdan: Czy ja dobrze rozumiem, że każesz mi napisać jakieś wpisy, jak to wypieprzyłbym flagi Watykanu? Co, zabrakło argumentów? Zdajesz sobie sprawę jak bardzo się ośmieszasz? xD
@armacoder: Kogo w dzisiejszych czasach bolą jakieś flagi? Kogo obchodzi co one oznaczały kiedyś?
Dzisiaj wiesza się je w zupełnie innym kontekście i z innego powodu, halo mamy XXI wiek przynajmniej tutaj w europie.

Flagi niebiesko żółte urzędy i ludzie wieszają by symbolizować wsparcie dla narodu, który walczy o to aby być częścią naszej wspólnoty, co w tym złego?
@armacoder: Te flagi są wieszane po to aby symbolizować wsparcie dla Ukrainy, jeszcze raz to powtórzę.
Tutaj nie ma drugiego dnia ani innego znaczenia, po prostu ma symbolizować że w tym zero - jedynkowym konflikcie stoimy po stronie obrońców.
To że kiedyś wieszanie flag oznaczało to i to nie ma najmniejszego dzisiaj znaczenia.
@BayzedMan: A mnie nie obchodzi, co tam sobie chcesz symbolizować, instytucje państwowe nie są do szerzenia czyichś partykularnych sympatii, ostatni raz to powtórzę. Poza tym, skoro flagi nie mają dziś znaczenia, to po kiego wuja je wieszacie? Wyjaśnisz tok swojego rozumowania, czy system error? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem po co ja w ogóle dyskutuję z neuropkiem, czuję się jakbym z botem rozmawiał. while (1) puts("Slava
@armacoder: Instytucje państwowe w tym samo państwo prowadzi swoją politykę zagraniczną i jako kraj wspiera całymi siłami Ukraine, stąd również te flagi na budynkach urzędów.
Flagi mają dzisiaj znaczenie, ale inne niż kiedyś.
Te flagi mają symbolizować wsparcie dla Ukrainy, tyle. ¯\_(ツ)_/¯
Nikogo nie obchodzi, że kilka % społeczeństwa te flagi się nie podobają, tak działa demokracja.
@armacoder: nie każę Ci pisać nowych wpisów tylko pokaż te stare że protestowałeś jak je wieszano :))

Piszesz :

instytucje państwowe nie są do szerzenia czyichś partykularnych sympatii


Ale traktujesz to wybiorczo z tego co rozumiem?
Flagi Ukrainy - zło trzeba robić zadymę
Flagi Watykanu - dobre mi nie przeszkadzają, nic o tym nie wspomnę na wykopku :)
@wladdan: Ja #!$%@?ę, teraz nie mam złudzeń że rozmawiam z upośledzonym. xD Dobrze, to teraz odbiję piłeczkę - znajdź jeden mój wpis popierający kościół katolicki i jego obecność w Polsce. Twierdzisz, że mi nie przeszkadza, to pewnie widziałeś gdzieś jakiś.

No, czekam. Zaskocz mnie i wynajdź choć jeden. ʕʔ
@BayzedMan: Państwo nie prowadzi "swojej" polityki, tylko ma za zadanie realizować polską rację stanu i dbać o interes swoich obywateli. Cały czas piszesz tak, jakby instytucje państwowe były własnością jakiegoś ukrofilnego człowieczka, który sobie będzie coś tam symbolizował przez instytucje państwowe. Typowe dla neuropków, moje poglądy są najmojsze i będziemy je wszystkim wciskać do gardeł. EOT z mojej strony, bo naprawdę aż mózg się gotuje od takiej rozmowy.
@armacoder: nie o tym jest mowa

instytucje państwowe nie są do szerzenia czyichś partykularnych sympatii, ostatni raz to powtórzę


To jest sens tej dyskusji.
Inne flagi Ci nie przeszkadzały … teraz Ci przeszkadza ta konkretna …
Przypadek ??
Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc nie odwracaj kota ogonem :))


@wladdan: Śliczna projekcja. Stwierdziłeś, że nie przeszkadza mi "prawdziwy okupant" z Watykanu i jego flagi. Jako twórca tej tezy masz obowiązek ją obronić, tak więc czekam. Podejrzewam tylko, że możesz mieć z tym problem, bo jestem ateistą, ale trzymam za ciebie kciuki. No, dajesz.
@wladdan: No i? Tym nie dowiedziesz, że, cytuję:

Flagi Watykanu - dobre mi nie przeszkadzają


Jedna, jedyna moja pozytywna wypowiedź na rzecz kościoła katolickiego i ci zaliczam. Myślałeś zapewne, w swoim droniarskim, ograniczonym rozumowaniu, że jak nie całuję Ukrainców po stopach to jestem prawakiem, a tu mały zonk.
@BayzedMan: Pomoc Ukrainie jest w naszym interesie, pełna zgoda. Uległe, frajerskie zachowanie wobec Ukrainy nie. Ukraina nigdy nie była, nie jest i być może nigdy nie będzie "przyjaznym" nam krajem, tak długo jak nie rozliczą swojej przeszłości, nie wezmą za nią odpowiedzialności i nie wyjebią Bandery na śmietnik historii.
@wladdan: Gotowani to są ludzie, którzy łykają oficjalną narrację jak naiwne pelikany i nawet nie zwracają uwagi na podejmowane szkodliwe działania. Nic tu po mnie chyba, najpierw próbowałeś zrobić ze mnie prawackiego katola, nie pykło, to teraz pleciesz od rzeczy. Miłego trollowania, Saszka.
@armacoder: no pewnie że należy zaufać ekspertom w danej dziedzinie. Chociaż i tam zdania mogą być skrajnie różne. A nie słuchać typa co wali mądrości w rodzaju ziomek z osiedla.
Każdy kto po obejrzeniu kilku filmików tego typa myśli że przedstawia on jakaś wartość jest #!$%@? idiotom. Pozdrawiam
@Roman_: Jak tam, cztery daweczki wleciały? No i mam nadzieję, że maskę na pysku dalej nosisz, nie ma znaczenia że nieobowiązkowe, w końcu mamy straszną pandemię i eksperci zalecają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@armacoder: a nawet nie oglądałem o czym ostatnio #!$%@?ł i że to Covid. Chodzi mi tylko o słuchanie drącego mordę debila w jakimkolwiek temacie. Nawet jeśli mam w jakimś temacie podobne zdanie to po co mi idota który drze mordę? xD