Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano płakałem...Dla rodziny jestem wywłoką, dla miasta jestem wywłoką, żule osiedlowe mnie wyzyskują, mam słabą genetykę moje najważniejsze zaburzenia/schorzenia/wady: Jestem osobą z ASD, mam dyspraksję, mam depresję, mam padaczkę, mam OCD, mam koślawość stóp i kolan oraz płaskostopie, wada wzroku -5. Podejrzewam: Cukrzyce... Jestem względem ludzi w porządku, a ja jestem traktowany jak śmieć i popychadło tak to jest być odmieńcem, ale nie odmieńcem który wyróżnia się tak, że jest lepszy tylko gorszy i takim gościem właśnie jestem ja.
#przegryw #depresja #smutek #zalamanie #zdruzgotanie #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale #momentslabosci ##!$%@? #zyciejestdodupy #lifeisbrutal #asperger #dyspraksja #ocd #niepelnosprawnosc #epilepsja
  • 11
@adam-stadnicki: Śmiej się, ale jak do tego dobrze podejdziesz na terapii spotkasz ludzi Ci podobnych albo nwm co masz na myśli psycholog tylko to jak będzie dobry itd to git książki dobry pomysł psychologia ewolucyjna bardzo mi pomoże. Ta. No innej drogi nie ma. Leki biorę regularnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SquarexLoserLover: stary, zwykły przegryw to nawet nie wie jakie ma choroby, bo do lekarza nie chodzi. Jakieś dyskopraksje to nawet nie wie, że coś takiego istnieje.

Tyle nazw chorób, to brzmi jak hipochondryk albo stare baby co chodzą do lekarza dla rozrywki, bo im się nudzi.