Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mic333: a u mnie odwrotnie. Żona kupiła czajnik z 4 przyciskami i pokrętłem i nie ogarniam. Gotuję wodę, zalewam herbatę, odstawiam czajnik na bazę, a ten dalej gotuje wodę do zadanej temp. (°°
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL
@ZdeformowanyKreciRyj
No i po prostu posiadanie gazu w domu. Specjalnie do samej kuchenki bym gazu nie zakładał ale mam w mieszkaniu piecyk gazowy więc gaz i tak będzie. A kuchenka gazowa jest bardziej precyzyjna i dynamiczna niż płyta czy indukcja. A ten kto uważa inaczej to pewnie ten sam co twierdzi, że pad jest bardziej precyzyjny niż myszka i klawiatura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mic333: to nie bait xD mam koleżankę z rocznika 2002 która nigdy nie korzystała z czajnika na ogień. Nieświadomi z kumplem, poprosiliśmy ja żeby wstawiła wody na gaz xD i się wydało.
wystarczy pomieszkac kilka lat w mniejszej miejscowości, gdzie wieksza wichura czy sniezyca potrafi odciac prad na pare dni raz czy dwa razy w roku zeby to zrozumiec.


@andrzejbambrzej Przez pierwsze 20 lat życia mieszkałem na wsi. Prąd odcięło przez ten czas może z 3 razy, rekord to były 2 godziny bez prądu. Może ty na Syberii mieszkasz. W Polsce nie ma takich problemów.