Wpis z mikrobloga

@Zady_i_walety: nie każdy traktuje tak siłownie. Znaczna część na pewno robi to dla samego zdrowia, żeby dobrze czuć się w swoim ciele. A jeśli ktoś robi to tylko dla mięśni, też nie jest niczym złym chcenie wyglądania atrakcyjnie, to jakby powiedzieć że po co kobiety się malują. Jeszcze innym może zależeć na byciu po prostu silnym.
Może i ostatnio bardzo popularne, ale lepsze niż np. bycie fanem jakiegoś sportu, gdzie bycie
@Zady_i_walety: Trenowanie na siłowni resetuje glowe po pracy umyslowej,sa ludzie ktorzy lubia sie troche zmeczyc przy tym mozesz miec cele silowe jak i sylwetkowe.Trenujac dbasz o siebie,jestes osoba zdyscyplinowana i zdeterminowana dzieki dazeniu do celu.Twoje hobby mozna rowniez splycic i wywnioskowac,ze jestes introwertykiem-zamykasz sie w sobie i swoich zajeciach.
@Zady_i_walety: Motury są dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie motur”. Bezsensowne przepalanie benzyny. Zegarmistrzostwo jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to będę naprawiać nikomu niepotrzebne śmieci”. Bezsensowne marnowanie czasu. Akwarystyka słodkowodna jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie akwarium”. Bezsensowne przelewanie wody. Ogrodnictwo jest dla ludzi bez pomysłu na
@Zady_i_walety: Motury są dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie motur”. Bezsensowne przepalanie benzyny. Zegarmistrzostwo jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to będę naprawiać nikomu niepotrzebne śmieci”. Bezsensowne marnowanie czasu. Akwarystyka słodkowodna jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie akwarium”. Bezsensowne przelewanie wody. Ogrodnictwo jest dla ludzi bez pomysłu na
@Zady_i_walety: Ilość ludzi, których poznałem na siłowni ciężko było by mi przebić innym zajęciem. Zegarki są dla ludzi zakompleksionych którzy próbują zegarkiem podbić swoje ego. Nie widzę żadnych miłych aspektów estetycznych w akwarystyce, jakbym chciał sobie na rybki popatrzeć to pojadę do Gdyni, a fasolę i ogórki to mogę sobie w sklepie kupić.

W twoje gadanie można wsadzić cokolwiek, Ty nie rozumiesz że dla mnie pójście na siłownie jest przyjemne i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zady_i_walety: lepiej mieć ładne ciało niż ładne akwarium.Motury, zegarki to tzw. attachments: niektórzy budują swoją wartość tylko w oparciu o kasę, ale to ślepa uliczka. A po silce masz wygląd i siłę.
@Zady_i_walety: lepiej mieć ładne ciało niż ładne akwarium.Motury, zegarki to tzw. attachments: niektórzy budują swoją wartość tylko w oparciu o kasę, ale to ślepa uliczka. A po silce masz wygląd i siłę.


@FocentDiutt: Racja, ale wygląd i sile to można sobie zrobić przy przerzucaniu gnoju. I wtedy to już ma sens…
Racja, ale wygląd i sile to można sobie zrobić przy przerzucaniu gnoju. I wtedy to już ma sens…


@Zady_i_walety: No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś. Mężczyzna jest stworzony biologicznie do pracy fizycznej, a nie siedzenia na dupsku jak kobieta. Współczesny świat bardzo mocno ograniczył potrzebę takiego wysiłku, więc siłownia nam go zastępuje. Jakbym był drwalem albo kowalem, to bym nie chodzil na siłownie.
@Zady_i_walety fajnie jest popatrzeć jak twe ciało się zmienia, jak pokazują się nowe mięśnie których wcześniej nie widziałeś. Gdy masz więcej siły i możesz dźwignąć więcej, dzięki siłowni czujesz się pewniej na codzien i wyglądasz lepiej. Zacznij czwiczyć, a gwarantuje ci że zmienisz zdanie.
@Zady_i_walety o ile to nie bait, to mocno trąci ignorancją i patrzeniem na świat przed pryzmat własnego ego. Przerzucanie żelastwa może być pasją, wcale nie gorszą od tych wymienionych, a jakby już tak dywagować, to statystycznie podnosi średnią długość życia, więc jest szansa na rozwinięcie innego hobby w międzyczasie gratis.

Najcenniejszym co mamy jest czas, który każdy wykorzystuje wg własnych preferencji i priorytetów. Robi to, co MU osobiście sprawia największą radość. Większość
@Zady_i_walety: Pozatym same dziwganie ciezarow samo w sobie nie jest takie latwe jak sie wydaje, oczywiscie mozna machac hantlami bez wiekszego pomyslunku i coś to zawsze da. Ale trzymanie techniki, przestrzeganie pewnych zasad na silowni/zywieniowych sprawia ze uczysz sie samodyscypliny, i male sukcesy na silowni zapewniaja ci sukcesy w życiu.