Wpis z mikrobloga

@Zady_i_walety: nie każdy traktuje tak siłownie. Znaczna część na pewno robi to dla samego zdrowia, żeby dobrze czuć się w swoim ciele. A jeśli ktoś robi to tylko dla mięśni, też nie jest niczym złym chcenie wyglądania atrakcyjnie, to jakby powiedzieć że po co kobiety się malują. Jeszcze innym może zależeć na byciu po prostu silnym.
Może i ostatnio bardzo popularne, ale lepsze niż np. bycie fanem jakiegoś sportu, gdzie bycie
@Zady_i_walety: Trenowanie na siłowni resetuje glowe po pracy umyslowej,sa ludzie ktorzy lubia sie troche zmeczyc przy tym mozesz miec cele silowe jak i sylwetkowe.Trenujac dbasz o siebie,jestes osoba zdyscyplinowana i zdeterminowana dzieki dazeniu do celu.Twoje hobby mozna rowniez splycic i wywnioskowac,ze jestes introwertykiem-zamykasz sie w sobie i swoich zajeciach.
@Zady_i_walety: Motury są dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie motur”. Bezsensowne przepalanie benzyny. Zegarmistrzostwo jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to będę naprawiać nikomu niepotrzebne śmieci”. Bezsensowne marnowanie czasu. Akwarystyka słodkowodna jest dla ludzi bez pomysłu na siebie. „Nie mam pomysłu na siebie, to se kupie akwarium”. Bezsensowne przelewanie wody. Ogrodnictwo jest dla ludzi bez pomysłu na