Wpis z mikrobloga

@Kuzyno: Shanks cwany, wyczekal az luffy i spolka pokonaja Kaido i Big Mom zeby samemu sie nie meczyc, zreszta sam by pewnie nie dal rady. Doczekal sie przebudzenia g5 przez luffiego, ktore pewnie jest kluczowe do odnalezienia/otworzenia/odczytania skarbu one piece i dopiero oznajmil, ze to czas na odnalezenie one piece i odmowil spotkania sie z luffym. Jeszcze w miedzy czasie gadal/donosil z Gorosei na temat luffiego/blackbearda. Shanks robi w #!$%@? gorosei,
  • Odpowiedz
@Radtopedau: Shanks powiedział 'claim' nie 'find' więc pewnie dobrze wie gdzie i czym jest one piece. Po poprzednim rozdziale myślę, że Shanks mówił Gorosei o Buggym bo raczej byli świadomi jakim zagrożeniem jest Blackbeard i Luffy. Jeszcze akcja z Reverie niby pokazał co się stało a przez to mam więcej pytań bo nie wierzę, że Sabo to zrobił XD
  • Odpowiedz
@kamiloslav: to ze wie "gdzie" nie znaczy ze potrafi je odblokowac (czymkolwiek one piece jest). Roger odnalazl one piece ale nie mogl go "otworzyc" bo jak stwierdzil przybyl zbyt szybko/urodzil sie w nieodpowiednich latach i wspominal przy tym Joy Boya. Dopiero luffy (zapewne dzieki owocowi nawiazujacemu do joy boya) bedzie w stanie osiagniac cel, albo wlasnie Shanks, ktory wykorzysta luffiego i jego owoc. Nie bez powodu Shanks dopiero po zobaczeniu prawdziwej
  • Odpowiedz
@kamiloslav: no ja mowie o tym poniewaz Shanks wlasnie teraz chce zdobyc one piece, bo wie ze dzieki luffiemu (prawdopodobnie) jest to dopiero teraz mozliwe. To ze wiedzial gdzie one piece jest wczesniej (tak jak Roger) nic mu nie dawalo bo nie byli w stanie go uzyc do tej pory.
  • Odpowiedz