Wpis z mikrobloga

Ale że nie w dużym mieście?! No kto to widział.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Wykopu! Zaczął tak kiedyś jeden ze swoich postów @Kwasny_konfident… Może i ja nie mam takiego polotu w pisaniu postów, ale za to nie potrafię też w memy. () Nic jednak straconego… Umiem w #rozdajo. Ale o tym później…

Absolutnie nie wiem jak dostanę się na te przedmieścia Szczebrzeszyna zwane Janowem Lubelskim ale zawitamy tam! I zrobimy to, co do nas należy. A dlaczego akurat tam? A no wszystko przez Gryczaki. Jak podaje Wikipedia jest to festiwal kulinarny poświęcony kaszy gryczanej i potrawom z niej przygotowywanych, ale też wybiera się tam Miss Gryczaków ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:, są naleweczki ( ͡ ͜ʖ ͡) i wiele innych. Chętnie przejadę się przez całą Polskę, żeby doświadczyć tego na własnej skórze. A ekipa, którą przywiozę będzie skórę przebijała małymi rurkami i pobierała krew jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, żeby nikt niczego nie przegapił. o! Ot cały plan. Zachęcam Was do dołączenia do mnie, bo zabawa może być przednia.

Dzięki uprzejmości Janowskiego Ośrodka Kultury możemy współtworzyć to wydarzenie i zawitać w parku zabaw ZOOM. Lokalizacja względem poprzednich lat uległa zmianie, lecz wiem, że impreza cieszy się tak dużą popularnością, że na pewno publika dopisze. Oby i krwiodawcy byli w pełni zmobilizowani. ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Nie do końca wiem, czy Gryczaki odbywały się każdego roku, ale jeśli tak, to mamy szansę zrobić świetny uczynek na jubileuszowej, 20. odsłonie tego Festiwalu. ʕʔ Pomożecie?!

06.08.2022 w godzinach 10:00-14:00
Park Zabaw ZOOM
Ambulans RCKiK Lublin
Prosimy was o udostępnienie tego postu na grupach społecznościowych wśród znajomych i gdzie tylko się da!

Żeby nie było, żem niesłowny… W komciu znajdziecie zdjęcie nagrody w moim rozdajo. ( )
Jako, że jestem lepszy niż konfidenci z eccolandu #gusto, to ja daje Wam kod rabatowy na 30%, sampelki żelków z mojej domowej kolekcji i kubas! ()


Waszym zadaniem jest stworzyć mema na temat baryłki, który osadzony będzie w Świecie wg Kiepskich (σ ͜ʖσ) Totalnie nie wiem dlaczego, ale taki mam kaprys xD
Mem z największą ilością plusów wygrywa rzeczony zestaw. Do dzieła. Plusy sprawdzam 24.07 o 22:00.

#barylkakrwi #barylka22 #polska #ciekawostki #lublin #heheszki #podroze #krwiodawstwo #glupiewykopowezabawy
BarylkaKrwi - Ale że nie w dużym mieście?! No kto to widział.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchajci...

źródło: comment_1658403736f4mtwDIz4TXTzAar51Rxyn.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@curtis50
#!$%@? odżywianie, brak snu i dziesiątki melanży wyryte na mordach już mają zasadniczy wpływ na poziom hemo. Ludzie zombie, o 7-8 rano wyglądający jakby wrócili po 24h zmianie z pracy albo po 3 dniowym maratonie w Mielnie. Napisałem złośliwie, bo niesamowicie irytują mnie wakacyjni dawcy z przypadku liczący na dodatkowe wolne na grilla (dosłowny cytat). Zamiast gnić w busie prawie 3 godziny mogłem, być załatwiony po 9:00 i być w domu
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: tak, probowalam dodać wpis, ale źle to zrobiłam. 1 Mirek poradził jak to zrobić, więc usunęłam i jak znalazłam czas na spokojnie to poprawnie dodać to bylo już za późno, bo nie mogłam ustawić daty donacji (byla 17.07) i we wtorek juz nie weszła.

Jak ja dodatkowo krwawię co miesiac to chyba mam większą przerwę, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tyrande: a no tak. Skończyła się edycja i nie zdążyłaś. ¯\_(ツ)_/¯

Okres koliduje często z regularnym oddawaniem krwi ponieważ zaniża wyniki itp ale ogólnie 2 miesiące między KP są dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@Desmosedici Na opinie patusa, składa się trochę więcej czynników niż łysy łeb, ale jak dorzucisz do tego sposób wypowiedzi, poobijane/zapuchnięte mordy i oczywiście kołczany+czapeczki to na 99% się nie pomylisz :) ale skończmy wątek bo offtop się robi.
  • Odpowiedz