Dojezdzamy do pracy razem w 12 osob na jedna zmianę a łącznie jest nas z 50 osób w różnych zmianach. Zawsze był problem zeby uczciwie wyznaczac kogos na kierowce. Jak osoba robiąca tabelkę szła na urlop system sie sypal. Albo ktos to robil na urlopie albo jakos to bedzie. Tak samo jak się jechało w innej zmianie trzeba było pisac po ludziach.
Moja strona zapisuje wszystkie przejazdy(ludzie dołączają do


![Jak usprawniam i optymalizuję Linuxa? [Linux Mint 22.2]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b5d6c7d19d25a36ca5aee165c3a0d41bd0a2157e138c7cf501356ebdf6b44eb6,w220h142.jpg)







A może to przerwa na blok reklamowy celowo, a nawadnianie to przykrywka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)