Wpis z mikrobloga

@Dwudziestydrugi: tylko upewnij się, że połknął tą połówkę.
Wpierw mu daj tak jak przysmak - może zje (mój te czerwone dla dużych kotów łykał bez problemu)
jak nie będzie chciał to zdecydowanym ruchem musisz mu to wepchnąć za migdałki i przytrzymać pyska przez chwilę - tylko czujnie żebyś mu krzywdy nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam tabletki podawać w przysmakach typu stick, zawsze daję 1-2 kawałki bez a 3 z tabletką, jak się ładnie zawinie to koteł nawet nie wyczuje. W srodku tych patyków taka dziura sie robi, to tam wlozyc tabletke
@agaa96: no ja nie mam nic takiego. W kawalku gotowanej piersi z kurczaka zrobiłem dziurkę i wcisnalem tabletkę i tak jak dwa zjadly bez problemu, tak jeden caly czas wypluwa no i nie mam juz tabletek, a ta zaczela się rozpuszczać to zebyxnie zmarnowac rozrobilem w wodzie i chcialem mu strzykawką podac ale jest jeszcze gorzej xd. Jutro mu wleje glebiejcto raczej przelknie
wertyh - @agaa96: no ja nie mam nic takiego. W kawalku gotowanej piersi z kurczaka zr...

źródło: comment_1658264599an0asvz3UeVxUQrSZTVoo1.jpg

Pobierz
@wertyh: spoko, czaję, ale następnym razem polecam w przysmakach, w lidlu nawet mozna takie kupić, nie miałam jeszcze kota, który by tym pogardził ( ͡° ͜ʖ ͡°)