Wpis z mikrobloga

Jakie to szczęście, że w przestrzeni publicznej pojawił się powiew świeżości za sprawą Kasi Pieluszki. Polska potrzebowała kolejnej książki przełamującej stereotypy typowej p0lki za granicą. Prawdziwy talent, wręcz emanuje ona elokwencją i charyzmą. Ktoś kiedyś powiedział, że nie da się osiągnąć sukcesu bez znajomości czy ustawionych rodziców.
WŁAŚNIE, ŻE SIĘ DA!
Chodzącym przykładem jest nasza wspaniała Kasia. Skarb narodowy, prawdziwy talent – wręcz emanuje ona elokwencją i charyzmą. Trudno się dziwić, że porwała ona za sobą tłumy polek i świeci dla nich przykładem. Jej wypowiedzi mogę słuchać w kółko – krótko, zabawnie i na temat. Studia dziennikarskie nie poszły na marne - widać jej bogaty warsztat w każdym wypowiadanym słowie(a nie jakieś dukanie z kartki). Nie dziwi mnie fakt, że książki rozchodzą się jak świeże bułeczki i już ktoś chce nagrać film o naszej SUPERBOHATERCE. Ja już nie mogę się doczekać, a wy?

Bo liczy się C-H-A-R-A-K-T-E-R intzelu.

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #seks #rozowepaski #heheszki #przegryw #tiktok #instagram
#blackpill #redpill
BurzaGrzybStrusJaja - Jakie to szczęście, że w przestrzeni publicznej pojawił się pow...
  • 54