Wpis z mikrobloga

@somskia: 120 kg, 193 cm nie jestem gruby, spokojnie latam Wizzem, Ryanem, Volotea czy innym EasyJetem ot taktycznie trzeba robić odprawę żeby mieć korytarz, bądź okno, ale środek też przeżyje xD Problem robi się przy 2 metrach, bądź wyglądzie Jabby
@OrzechowyDzem: w sumie taka pozycja jakby sie mozna zaprzec kolanami tak jak na obrazku bylaby nawet spoko, jakby była jakaś podstawka pod nogi żeby się nie zsuwać to za dyche z wielka checia bym tak na drugi koniec europy mogl leciec
@Niebadzlosiem Oj kolego leciałem tak do LA z Monachium tanią linią chyba 15h za 560 PLN w obie strony. Myślałem, że czegoś do głowy dostanę, ale finalnie dałem radę. Jednak na przyszłość postanowiłem sobie, że lepiej zapłacić 1000 PLN i mieć te kilka cm więcej. Mam 184 cm wzrostu, ktoś niższy na pewno by mniej cierpiał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tapirro: Mam 185 i miałem sytuację gdzie się pare h męczyłem. Nadal tak robię xd Ostatnio miałem lot z Malty o 6 rano kolejnego dnia i spałem na lotnisko ale był za 200zl niż za 600 o 22 wieczorem poprzedniego.
To wolałem usnąć na siedxaco i oszczędzić 400zl na bilecie. Kwestia zarobków dla mnie nawet 100zl to kupa kasy a zwiedzać się chce więc jestem gotów na niedogodności byle by zobaczyć
@OrzechowyDzem kolega z pracy mierzy 2,13m, jego noga to jak cały ja. Sporo lata i mówi że przez wzrost musi praktycznie zawsze brać miejsce w klasie business gdzie jest więcej miejsca. Na krótsze loty zawsze prosi o miejsce miejsce przy wyjściu ewakuacyjnym gdzie też jest więcej przestrzeni. Ostatnio też jak wracałem z Turcji (jakieś 2,5 - 3h lotu) to gościu obok mnie na środku jakieś 190-195cm na oko męczył się jak cholera,
@somskia: 120 kg, 193 cm nie jestem gruby, spokojnie latam Wizzem, Ryanem, Volotea czy innym EasyJetem ot taktycznie trzeba robić odprawę żeby mieć korytarz, bądź okno, ale środek też przeżyje xD Problem robi się przy 2 metrach, bądź wyglądzie Jabby

To ja nie wiem, też mam 193 cm i ważę mniej i miejsca w środku lub przy oknie to dramat.
Jak rzepkami dotykasz siedzenie z przodu to ciężko o komfort. A